הרצח בראשל
הרצח בראשל"צ: "חיסול מתוכנן" | צילום: יוטיוב, מסעדת אריסטו

המשטרה בודקת חשד כי הזמר רומן סימחייב, שנורה למוות לפנות בוקר (שישי) במסעדת אריסטון בראשון לציון, חוסל בכוונת תחילה ולא נורה במהלך קטטה ספונטנית שהתפתחה במקום - כך אומר בכיר במשטרה לחדשות 2 Online. עם זאת, מי שנעצרו עד כה חשודים במעורבות ברצח, והמשטרה אינה חושדת במי מהם כי הוא זה שירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"היה כאן חיסול, אנשים שרצו במותו של סימחייב ידעו מה הם מחפשים", אמר הבכיר. "מהממצאים הראשונים, הן מהזירה והן במישור המודיעיני, עולה שמדובר באנשים מקצועיים שידעו מה הם עושים".

מפקד מרחב שפלה במשטרה, תת ניצב יהודה בן עטר, הטיל את החקירה על צוות חקירה מיוחד של המרחב. במקביל הביאה המשטרה להארכת מעצר שלושה חשודים, בהם גם בעלי המקום. מעצרו של אחד מהם הוארך עד יום רביעי.

"אבדה ענקית ובלתי נתפסת"

סימחייב, תושב רמת גן בן 41, שיחק בסדרת הטלוויזיה "שנות ה-80" של האחים שלום ומני אסייג וגילם את הדמות שליקו. מני אסייג, תסריטאי הסדרה, ספד לו: "בצער רב, בתדהמה וביגון קודר אני רוצה להודיע על מותו בטרם עת של השחקן והזמר רומן שמחייב שגילם את "שליקו" בשנות ה-80". אסייג הוסיף כי סימחייב הוא "אבדה ענקית ובלתי נתפסת של איש טוב, מוכשר ויקר! שאלוהים ישלח נחמה אמיתית לבני משפחתו ויקיריו ושלא ידעו עוד צער".

גם השחקן שלום אסייג, שהשתתף עם סימחייב בסדרה "שנות השמונים", ספד לחברו בעמוד הפייסבוק שלו. "את רומן פגשתי בפעם הראשונה כששמעתי אותו שר שיר ברוסית במועדון קריוקי, ולמרות שאני לא מבין את השפה הוא פשוט צימרר אותי עם יכולות השירה שלו", הוא סיפר. "הוא עשה תפקיד מצוין בעונה הראשונה ולכן בעונה השנייה התפקיד שלו גדל משמעותית. עצוב כמה מהר נלקחים חיים של בן אדם במדינה הזו".

רומן סימחייב ז
מתוך הסדרה "שנות ה-80" | צילום: רשת

לפנות בוקר פרצה קטטה במסעדת "אריסטון" בעיר בין סימחיוב שהוזמן לשיר באירוע לבין אחד הנוכחים. בשלב מסוים שלף הגבר אקדח ופתח באש לעבר הזמר. סימחייב הזעיק לעזרה את אחיו, שנפצע גם הוא ופונה לבית החולים אסף הרופא במצב בינוני.

"החשודים כופרים במעורבות באירוע"

שישה חשודים נעצרו בחשד למעורבות בקטטה שהתפתחה במסעדת אריסטון ברחוב לישנסקי בעיר. המשטרה ממשיכה בבדיקת התקרית. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום עיכבו שישה בני אדם, בהם גם בעלי המקום.

"החשודים שאני מייצג כופרים במעורבות באירוע", אמר בשיחה עם חדשות 2 Online עו"ד יקי קהן, המייצג את הבעלים. "כל חטאם היה שהם נכחו במקום והדבר יתבהר בבית המשפט במהרה".