ששון, ארכיון
"אמשיך לנהל את העיר". ששון, ארכיון | צילום: פלאש90

ראש עיריית חולון מוטי ששון מגיב לראשונה על חקירתו בחשד למעשה מגונה שביצע לכאורה בעובדת עירייה. ששון פירסם היום (שלישי) סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו והביע את רצונו להמשיך ולנהל את העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אתם מכירים אותי כבר למעלה מ-20 שנה", פנה ששון לתושבי העיר באמצעות הרשת החברתית. "לכל אורך שנותיי בתפקיד הקפדתי על יושר, תום לב ושקיפות כלפיכם. לכן, ברגע שזומנתי לחקירה, החלטתי להתיר לפרסם את שמי על אף שלא הייתי מחויב בכך".

"אני מודה למשטרה על ההחלטה לשים קץ לשמועות המרושעות נגדי", הוא הוסיף. "העיר הזו הייתה ותישאר מפעל חיי, ואמשיך לנהל אותה למענכם גם בימים לא פשוטים אלה, ועל אף הניסיונות להפסיק את עשייתי זו, ולא בפעם הראשונה".

"ששון מעולם לא הטריד אף אישה"

אמר הותר לפרסום כי ששון הוא ראש העירייה שנחקר אתמול בחשד לביצוע עבירות מין בעובדת עירייה לשעבר. עורך דינו טען בתוקף כי לא היו דברים מעולם וכי גורמי אופוזיציה בעירייה עומדים מאחורי התלונה.

על פי המידע שנחשף בחדשות 2 בחודש נובמבר, עובדת עיריית חולון לשעבר הגישה תלונה למשטרה לפיה ששון נהג להטריד אותה לפני כשלוש שנים במהלך עבודתה. עוד טענה כי הוא אף העיר לה הערות בעלות אופי מיני.

הדברים הגיעו לשיא לאחר שהעובדת הגיעה למכוניתו של ראש העירייה, שם ביצע בה לכאורה מעשה מגונה - כך לטענתה. בתלונה שהגישה למשטרה טענה העובדת כי ששון ביצע עבירות מין גם כלפי עובדות נוספות. לדבריה, בשל האירועים, היא נאלצה לעזוב את עבודתה בעירייה.

פרקליטו של ששון מסר בעקבות החקירה כי "כבוד ראש העיר חף מפשע. הוא מעולם לא הטריד אף אישה. אני שמח שהוזמן סוף סוף לחקירה כדי לאמת את הדברים, אין שום עבירה פלילית, שום אישה לא הוטרדה מצדו. עומדים מולו גורמים אופוזיציוניים בעלי אינטרסים, וכשלא מצליחים להתעמת איתו בדרך דמוקרטית מנסים באמצעים אחרים".