מוטי ששון, ארכיון
מוטי ששון, ארכיון | צילום: פלאש 90

לאחר שראש עיריית חולון מוטי ששון נחקר בחשד להטרדה מינית, המשטרה הגיעה לאישה נוספת, שעדיין מועסקת בעיריית חולון ונטען שגם היא הוטרדה על ידי ששון. אותה אישה פנתה במכתב ליחידה החוקרת והבהירה: "לא הוטרדתי מעולם על ידי ששון או על ידי מישהו אחר, אני לא מוכנה שיציגו אותי כמתלוננת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר התלונה הראשונית למשטרה, שהגישה עובדת לשעבר בעירייה, נפתחה החקירה נגד ראש העיר. כתוצאה מתלונתה של העובדת לשעבר הגיעו חוקרי המשטרה לאישה נוספת, שעדיין מועסקת בעירייה, והשבוע נחקר ששון במשך שבע שעות בגין פרשה זאת. לאחר החקירה הבהיר ששון כי ימשיך לנהל את העיר.
 
לאחר שבימים האחרונים העובדת נמנעה מלהגיש תלונה במשטרה, לחדשות 2 Online נודע כי הופעלו עליה לחצים - שגרמו לה לפנות לעורכת דינה בבקשה לשגר למשטרה מסמך המבהיר כי אין בכוונתה להגיש תלונה. האישה ביקשה שלא יתייחסו אליה כמתלוננת ו"שלא יהפכו אותה למתלוננת בעל כורחה".

עו
עו"ד חוה קליין | צילום:

"הופעלו עליה לחצים עזים"

היא הדגישה כי מעולם לא התלוננה על הטרדה מינית, לא בהקשר של מוטי ששון ולא בהקשר של אדם אחר. כמו כן נודע לחדשות 2 Online כי במשטרה החליטו להוציא צו המורה על הרחקתה של העובדת מראש העירייה וזאת בניגוד לרצונה.

עו"ד חוה קליין, המייצגת את האישה, מסרה לחדשות 2 Online: "מרשתי מעולם לא התלוננה כי הוטרדה בידי ששון, ולא חשה שהוטרדה. לאחרונה הופעלו עליה לחצים עזים על מנת שתגיש תלונה בניגוד לרצונה".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מטבע הדברים אנו מנועים מלהתייחס לפרטי חקירה מתנהלת. ככלל וללא קשר לפניה הספציפית, פניות הנשלחות ליחידה מטופלות מול הפונה ולא באמצעות התקשורת. נבקש להבהיר כי משטרת ישראל מנהלת חקירות במקצועיות תוך הקפדה על זכויות עדים, נחקרים וחשודים וכי הגבלות החלות על חשודים נקבעות על פי שיקולי חקירה ובכפוף לסמכות המוקנית לנו בדין".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv