הבקבוק שהושלך לאחר שהתלקח
הבקבוק שהושלך לאחר שהתלקח | צילום: יניב אלון

עצורים בחשד להשלכת בקבוק תבערה לעבר תומכי אלי ישי: המשטרה עצרה לפנות בוקר (רביעי) שלושה חשודים, ביניהם שני קטינים, תושבי מרכז הארץ, בחשד שהיו מעורבים בהשלכת בקבוק התבערה אמש לעבר המשתתפים בעצרת תמיכה של מפלגת יחד, בהשתתפות ראש המפלגה, ח"כ אלי ישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה עולה כי החשודים שנעצרו ע״י חוקרי ובלשי מרחב מוריה, הגיעו אמש להשתתף בעצרת התמיכה באלי ישי וכנגד הזיופים שבוצעו לטענתם במהלך הבחירות. טרם הגעתם למקום מילאו שני בקבוקים בבנזין, במטרה להבעיר צמיגים במסגרת המחאה.

לטענתם הקהל שהשתתף באירוע מנע זאת מהם ובסיום העצרת לאחר פיזור המשתתפים, נותרו עם שני בקבוקי הבנזין, התרחקו כמאה וחמישים מטר ממקום העצרת, שפכו את הבנזין על הכביש, הדליקו אותו ונסעו לביתם.

תומכי ישי בעצרת מול ביתו | צילום:

בקבוק התבערה הושלך במהלך העצרת מחלון אחד הבתים הסמוכים, התנפץ והתלקח על המדרכה. איש לא נפגע. בשעה זו נחקרים החשודים במשטרת ירושלים. בהמשך הבוקר יוחלט אם להביאם לבית המשפט להארכת מעצר.

במשטרת ירושלים מתייחסים לאירוע בחומרה והחליטו לרכז מאמץ מיוחד על מנת לאתר את מבצע המעשה. בשלב זה לא ברור האם האחראים להשלכת הבקבוק קשורים באופן זה או אחר למפלגת ש"ס, אותה עזב ישי בסערה שהמשיכה ללוות את שני המחנות במהלך מערכת הבחירות האחרונה.