ל-N12 נודע שבמהלך החודשים האחרונים התרחשו כמה אירועים המדמים את ניסיון החטיפה שהתרחש ביום ראשון בכרכור. באחד המקרים נערה שעמדה בתחנת אוטובוס נקלעה למפגש עם אדם אלמוני שפתח את תא המטען ברכבו ורץ לכיוונה, אלא שלמרבה המזל היא הצליחה להימלט ולברוח מהמקום.

הנערה סיפרה: "הבן אדם היה עם רכב ג'יפ כשתא המטען שלו פתוח, הוא התחיל לרוץ לכיווני כדי להכניס אותי לבגאז' וישר ברחתי ממנו. הסיפור שנחשף אתמול החזיר אותי לדבר הזה ולמה שהרגשתי שם, הגשנו תלונה במשטרה אבל שום דבר לא התקדם מאז". 

במקרה נוסף, אימה של נערה אחרת שחזרה: "כנראה זה אותו גבר שלפני שנה בדיוק רדף אחרי הבת שלי. עקב אחריה ברכב, וכשהיא קלטה אותו והתחילה ללכת מהר, הוא אחריה, היא מאיצה, והוא אחריה. היא רצה על חייה בחושך עד שהתחילו בתים, והסתתרה בחצר הראשונה. היה שם כלב גדול ולשמחתה מאחר וגדלה עם כלבים היא לא פחדה ממנו. הכלב נבח ובעלי הבית יצאו והתקשרו אלינו, והטינופת ברח משם".

"הפתיע ותפס אותה מאחור"

חקירת ניסיון החטיפה של בת ה-16 שלשום בכרכור נמשכת - וכעת במשטרה מקווים שעדי ראייה למקרה ישפכו אור על זהותו של החשוד. האב תיאר שהחשוד היה גדול משמעותית מבתו. "לפי מה שהיא מספרת זה בחור גבוה ממנה משמעותית, וחזק מאוד, אדם בריא. היא טוענת שהיו לו מבטא מוזר. בזמן שהיא מנסה לקרוא לעזרה היא נאבקת בניסיון שלו לסגור אותה בבגאז', בכל פעם הוציאה יד או רגל או כל מה שאפשר כדי שלא יצליח לסגור אותו".

עוד סיפר כי "רכב אחר הגיח למקום והבחין במשהו חריג, והחוטף מצדו הטיח אותה על הרצפה וגרם לנהג שעבר שם לחשוב שהוא מסייע לה, עוזר לה במשהו, אולי בפציעה, אז הוא החליט להמשיך הלאה. אחר כך החוטף ניסה שוב להכניס אותה לבגאז' אבל ממש במזל זוג עבר שם והצליח להציל אותה ממנו. היא עוברת שעות מורכבות, אירוע טראומתי מאוד, סומכים על המשטרה שתמצא את האדם הזה".

מפקד מחוז חוף, ניצב יורם סופר, ערך הערכת מצב בתחנת זכרון יעקב והחליט על הקמת צוות חקירה מיוחד שייקבל את כלל האמצעים והמשאבים. בינתיים גובים במשטרה עדויות נוספות ומטפלים בפעולות חקירה רבות.