עו"ד ניר יסלוביץ, שמייצג את הישראלי דודי אשכנזי שנעצר ביוון בחשד לסחר בסמים, נפגש היום (שישי) עם שר המשפטים של יוון קוסטס צ'יארס ועם התובע הכללי במדינה. לאחר הפגישה, נקבע דיון בהול בבית המשפט ברודוס ביום שלישי הקרוב.

עורך דינו של אשכנזי הציג בפני היוונים מסמכים שונים, ביניהם גם מסמך משטרתי, שמראה שדודי אשכנזי שנעצר ביוון – אינו אותו דודי אשכנזי שחשוד בסחר בסמים. שר המשפטים  והתובע הכללי אמרו שהם מתרשמים מהאותנטיות של המסמכים.

ווסיליס מיליאוניס, דודי אשכנזי
עורך דינו של דודי אשכנזי יחד עם התובע הכללי היווני

יחד עם זאת, היוונים קבעו דיון מיוחד בהקדם ליום שלישי הקרוב בבית המשפט ברודוס. עד אז, יישאר אשכנזי במעצר. עו"ד יסלוביץ' אמר בשיחה עם N12 שהוא יצא מאוד אופטימי מהפגישה עם היוונים.

עורך דינו של דודי אשכנזי והתובע הכללי של יוון
עורך דינו של דודי אשכנזי ושר המשפטים של יוון

בפגישה, שאורגנה על ידי חברת "תיקון עולם" שבבעלות צחי כהן, השתתף גם עו"ד אורן שנקר - המשמש כעורך הדין של תיקון עולם. עו"ד יסלוביץ' הודה לשר המשפטים היווני קוסטס צ'יארס על קיום הפגישה.

דודי אשכנזי, בן 52 מעמק חפר, נעצר מיד עם נחיתתו לחופשה באי היווני קוס. היוונים חושדים בו בעבירות של סחר בסמים. גורמים רשמיים במשרד החוץ שיגרו השבוע מכתב למנכ"ל משרד החוץ באתונה - ובו הודעה שמגובה בנתונים הקובעת שדודי אשכנזי, הישראלי שעצור בקוס בחשד לביצוע עסקת סמים, איננו האיש שאותו הם מחפשים ומדובר בטעות.