מקרה אלימות נוסף נגד צוותים רפואיים: כתב אישום הוגש ביום חמישי האחרון נגד תושבת רחובות בשנות העשרים לחייה בגין איומים על רופאה במרכז הרפואי קפלן. הצעירה נעצרה שלוש פעמים לאחר שפעם אחר פעם הפרה את התנאים שהוצבו לה וחזרה לאיים על הצוות הרפואי.

החשודה נעצרה לחקירה לפני כשבועיים עם קבלת דיווח על האיומים נגד הרופאה, לאחר דין ודברים ביניהן. מספר ימים לאחר שנחקרה ובניגוד לתנאי הרחקתה, היא הגיעה בשנית למרכז הרפואי ואיימה בסכין על המאבטחים במקום - בעקבות האירוע היא נעצרה בשנית ונכלאה.

בתיעוד המקרה נראית הצעירה אוחזת בסכין, מעבירה אותו מידה הימנית לידה השמאלית בכדי להסתירו מן המאבטח במקום ומתקרבת לעבר הרופאה, עד שצוות האבטחה במקום ליווה אותה לעבר היציאה.

בית משפט השלום בראשון לציון שחרר את החשודה מהמעצר לביתה בתנאים מגבילים, אולם אז שוב הפרה אותם, שבה אל בית החולים ואיימה על צוות רפואי - עד למעצרה בשלישית.

ביום חמישי האחרון, בתום החקירה ובהתאם לממצאיה, הגישה יחידת התביעות של משטרת ישראל במחוז מרכז כתב אישום חמור נגד הנאשמת ובקשה להמשך מעצרה עד תום ההליכים, שתידון בימים הקרובים בבית המשפט.

מקרה זה מתווסף למקרי אלימות חמורים נוספים נגד צוותים רפואיים בהם אירוע האלימות שהתרחש בשבוע שעבר במרכז הרפואי העמק בעפולה כאשר מלווה של מטופל השתולל בחדר המיון, נוסף על מקרה שאירע לפני כשבועיים בבית מרקחת של קופת חולים כללית בפתח תקווה.