המיליארדר ארנון מילצ'ן הגיב אמש (שישי) לראשונה על האיומים נגד העוזרת שהאישית שלו הדס קליין, שהעידה השבוע במשפט נתניהו. בתגובה ראשונה וחריפה ל"אולפן שישי", גיבה מילצ'ן את קליין לאחר שהעיתונאי אלי ציפורי פרסם בטוויטר את תמונות ביתה שבהן ניתן להבחין בכתובתה. ההערכה היא שציפורי יזומן בקרוב לחקירה באזהרה בעוון הטרדת עד.

קליין, העוזרת האישית של המיליארדר ארנון מילצ'ן ואחת מעדות התביעה בתיק 1,000, הגישה שלשום תלונה ביחידה להב 433 נגד ציפורי. לפי קליין, פוסט שפרסם ציפורי ובו תמונת הבית שלה וכתובתה עולים לכדי הטרדה ואיומים מצד העיתונאי שמבקר אותה על רקע עדותה במשפט נתניהו.

"תראו תראו את הצביעות של הגברת", כתב ציפורי בציוץ שאליו צורפה התמונה. "הדס קליין שהתקרבנה בעדותה שהיא 'נושאת בעול המשפחתי' ו'הייתה בסיכון לפיטורים' מתגוררת בווילה בהרצליה המוערכת בשווי של 10 מיליון שקל, שאותה רכשה כבר ב-2013".

לפי מקורותינו במערכת אכיפת החוק, התלונה של קליין מטופלת באופן אישי על ידי היועצת המשפטית לממשלה ופרקליט המדינה.

מילצ'ן, שכבר שש שנים לא ביקר בישראל, שמע מה עובר על העוזרת האישית שלו והעביר את התגובה הבאה: "אני רואה בשאט נפש את כל ההסתה הפרועה ושלוחת הרסן, האיומים המפורשים והמרומזים וההשמצות הבוטות כלפי הצוות המלווה אותי שנים ארוכות במסירות ומקצועיות. אני מגנה באופן חד וברור כל ניסיון להכפישם ולהפעיל עליהם לחץ פסול ואני מחזק את ידיהם מול מתקפות אלו".

קליין עצמה אמרה לחוקרי להב: "אני דורשת שציפורי יקבל צו הרחקה ממני מבית המשפט בגלל האיומים המרומזים והמפורשים. אני מאוימת, אין מצב שהיה לו מידע עצמאי על סידורי האבטחה ולכן מבקשת שיבדקו מי ביקש ממנו להפעיל את מסע האיומים ומי מימן עבורו את בדיקת סידורי האבטחה. אני בזה לו ואין מצב שהוא יניא אותי מעדות האמת שלי".