סוף לפרשה? לאחר כ-5 שעות חקירה, הסתיימה הערב (שני) חקירתו במשטרה של גל אוחובסקי בחשד לעברות מין. איש התקשורת שיתף פעולה עם החוקרים, ענה לשאלותיהם ובסיום החיקרה שוחרר לביתו בערבות. החקירה אומנם נמשכת, אך גורמים המעורים בפרטים טוענים כי התיק צפוי להיגנז מחוסר ראיות המעידות על עבירה פלילית. 

חוקרי המשטרה הגיעו היום כאמור לביתו של אוחובסקי וביקשו להתייצב בתחנה. במהלך חקירתו טען אוחובסקי שהדברים המתוארים לא עוברים את הרף הפלילי. נזכיר כי הפרשה התפוצצה לראשונה לפני כחודש, בתחקיר של כאן - תאגיד השידור הישראלי. במסגרת התחקיר התראיינו שני גברים שטענו כי אוחובסקי ניסה לקיים איתם יחסי מין בכוח.

אחרי הפרסום התראיין גבר נוסף, מטפל הוליסטי שהתלונן במשטרה כי אוחובסקי ביצע בו עבירות מין בכמה הזדמנויות במהלך טיפולים לפני 14 שנה. על פניו חלה התיישנות על העבירות האלה לכאורה, אולם גורמים במשטרה סבורים שניתן בדרכים משפטיות לעקוף את ההתיישנות הזאת.

>> להאזנה לכל הפרקים של "אחד ביום" לחצו כאן

בידי החוקרים שמות של גברים נוספים שתיארו הטרדות ועבירות מין לכאורה של אוחובסקי, אך עד עכשיו הם לא הסכימו להתלונן. ההערכה היא שאם תיק החקירה יישאר רק עם תלונה אחת מלפני 14 שנים - ספק רב אם בפרקליטות יסכימו להגיש נגד אוחובסקי כתב אישום שיתבסס רק עליה.

מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר הסתיימה חקירת החשוד בעבירות מין במפגשים עם אחר מלפני מספר שנים. החשוד, בשנות ה-60 לחייו מת"א שוחרר בתום חקירתו בערבויות. החקירה נמשכת".