החקירה נגד סוכן הדוגמניות שי אביטל בחשד להטרדה ותקיפה מינית החלה לפני 52 יום, אך למרות ש-26 נשים הגישו נגדו תלונה – הוא עדיין נמצא בחו"ל. לין פאר, אחת מהמתלוננות הראשונות נגדו, מספרת כי מאז שהתלוננה היא מתמודדת עם שורת איומים והטרדות מצד גורמים אנונימיים. "אני בטוחה שכמוני יש עוד", הבהירה פאר.

הסיבה ששי אביטל נמצא בטורקיה היא שאין לה הסכם הסגרה עם ישראל. שוחחנו היום עם גורמים במשטרת ישראל, כדי להבין איך שי אביטל עדיין לא נחקר. במשטרה פשוט אמרו שכל עוד הוא בטורקיה, הם חסרי אונים.

בריאיון לחמש עם רפי רשף, היא סיפרה כי "אני קיבלתי הודעות איום, שאומרת 'חכי ששי אביטל יחזור לארץ, ויטפל בשאר השקרניות. אני בטוחה ששאר ה'שקרניות' קיבלו איום, אבל אולי מפחדות לדבר על זה". היא הבהירה כי מעבר לשתי ההודעות המאיימות שקיבלה, היא קיבלה מאז התפוצצות הפרשה נאצות וקללות. "על זה אני לא מסתכלת כעל איום", הסבירה.

 לין פאר, הגישה תלונה נגד שי אביטל (צילום: החדשות 12)
"אמרו לי שזו הולכת להיות חקירה לא קלה, אבל אני מוכנה לזה". לין פאר | צילום: החדשות 12

"בהודעה האחרונה, ממש נאמר לי: 'את תטופלי'. זה איום מפורש", הוסיפה פאר. היא סיפרה כי צילמה את הודעות האיום ושלחה למשטרה. "מעבר לכך, היה איזה בן אדם מוזר שראיתי ליד הבית שלי מספר פעמים, בצורה מוזרה שהוא לא היה אמור להיות בה, וגם את זה שלחתי למשטרה", הוסיפה.

מטריד אותך שבמשך 52 יום, בינתיים לפחות, שי אביטל לא חזר לארץ?

"בוודאי. מאוד. עם כל הכוח של מדינת ומשטרת ישראל, הבן אדם עדיין לא נעצר, לא עמד לדין, הוא עושה מה שבא לו. יש גם איזה ריאיון מתוכנן בקרוב".  

את יכולה לדמיין שאת מתעמתת איתו בחדרי חקירות?

"אני כל הזמן על זה. אני כבר חולמת על זה בלילה. כשהתחלתי את הדרך הזאת לא חשבתי שזה יגיע לכאלה עוצמות, עם הזמן הבנתי שאני הולכת להתעמת איתו בסופו של דבר. עורך הדין שלי אמר לי שזו הולכת להיות חקירה לא קלה. אבל אני מוכנה לזה, אני נחושה".