אחרי המעצר המתוקשר והחשדות החמורים, אמש (ראשון) חשפנו ב"מהדורה המרכזית" את שיחת הסחיטה שקיבל משה חוגג מאדם שהזדהה כ"טוני". אותו אדם ניסה לסחוט מחוגג מאות אלפי דולרים, בטענה כי הוא מחזיק בתיעודים שלו מבצע מעשים פליליים.

לפי טענתו של חוגג, לפני כשנה וחצי פנה "טוני" באמצעות דואר אלקטרוני למקורב לחוגג, ואמר לו כי "יש לי חומר מפליל על משה חוגג". הסוחט פנה למקורב מדי כמה ימים וטען כי בידיו תמונות וסרטונים ממסיבות שערך משה חוגג, התכתבויות ו"הוכחות חד משמעיות". הסוחר איים לפנות ולמשטרה ולפרסם סרטונים של חוגג מקיים יחסי מין עם ידועניות וכתב למקורב: "אם אני מפרסם את הכול, משה לא יצא למעצר בית, גם אם ישלם הון".

משה חוגג ופארק צמרת (עיבוד: פלאש/90 )
הסוחט טען כי הוא מחזיק חומרים מפלילים, משה חוגג | עיבוד: פלאש/90

הסוחט טען כי מדובר בתוכן מקורי שצולם במכשיר הטלפון הנייד שלו, ומסר למקורב שאם חוגג לא יעביר אליו 320 אלף דולר הוא יתחיל לפרסם את התיעודים. "ניפגש באזור התעשייה בלוד (רמז למשרדי לה"ב 433)", איים "טוני" על המקורב. "אני מחכה לתשובה ממך עד 19:00. אחרת – כל שעה עגולה, סרטון חדש".

"או שאני מפרסם או שלא – תחליט אתה"

המקורב אמר כי העביר את הדברים לחוגג וביקש מהסוחט לא להפעיל אולטימטומים. לאחר מעצרו של איש העסקים, השתמש הסוחט במערבל קול והתקשר גם לחוגג עצמו. "פנית לעורך דין שלי", אמר חוגג בשיחה. הסוחט השיב: "הצעתי לו הצעה, זאת ההצעה. שום דבר לא השתנה. או שאני מפרסם או שלא... תחליט אתה".

חוגג ניסה להבין אילו חומרים יש כביכול בידיו של הסוחט, וקיבל את התשובה כי מדובר ב"תמלילים, תמונות, כל מיני. יש מגוון דברים. תמונות, סרטונים, התכתבויות". כשחוגג ניסה להבין כיצד הסוחט מצפה לקבל את הכסף, הוא ענה כי כל המידע הועבר לעורך הדין שלו. בסיום השיחה טען הסוחט כי מדובר בחומרים שהגיעו אליו מבלי שחוגג עצמו שלח אותם, אך סרב לומר באיזו דרך הם הגיעו. "הבנתי", חתם חוגג את השיחה. "טוב. בסדר גמור. תודה רבה. שיהיה לך לבריאות".

לאחר ששוחרר למעצר בית בשבוע שעבר, פורסם כי חוגג הגיש תלונה במשטרה בטענה לסחיטה. בתלונתו הוא טען כי הסוחט מקושר לעד המדינה שגייסה המשטרה במסגרת הפרשה. חוגג טוען כי עד המדינה הוא זה שהתקין את המצלמות בדירה שבה על פי החשד התבצעו המעשים המיוחסים לחוגג. הוא מתעקש כי מעולם לא שיתף עם אף אדם חומרים שתועדו במצלמות האבטחה, ושעד המדינה הוא היחיד שהייתה לו גישה לחומרים שתועדו בהן. עוד טוען חוגג כי המצלמות הותקנו במטרה שיוכל להגן על עצמו אם תעלה טענה כי הוא כפה על נשים אקטים מיניים.

כזכור, איש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים נעצר לפני כחודש בחשד חוגג בחשד שהחזיק דירה במגדל יוקרה בתל אביב שהייתה מרושתת במצלמות ובה צולמו ללא ידיעתן צעירות במצבים אינטימיים. במסגרת הפרשה, שמכונה "המשחק הגדול", חוגג חשוד בין היתר בסחר בבני אדם, בשידול לזנות, בהטרדה מינית ובהדחת קטין לסמים. בנוסף, הוא נחשד בביצוע הונאת בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. עם זאת, לפני שבוע פרסמנו כי קיימים קשיים ניכרים בחקירת הפרשה ובביסוס החשדות לכדי כתב אישום.