עצרו ילדה בת 14 - בטעות: תושבת ערד, בת 14, הלכה אמש סביב השעה 20:00 לפגוש חברות במרחק 5 דקות הליכה מביתה, כשלפתע נעצרה באלימות בידי מספר שוטרים סמויים. היא נאזקה ונגררה לניידת סמויה מבלי שנאמר לה במה היא חשודה, תוך שהיא צורחת ובוכה. רק כשהגיעה לתחנת המשטרה התברר שנעשתה טעות - והיא שוחררה. מהמשטרה נמסר: "הצעירה השתוללה ותקפה את השוטרים"

בריאיון בלעדי ל-N12 מתארת הצעירה: "הייתי בדרך לפגוש את חברות שלי. בדרך עצרה פתאום מכונית ויצא ממנה בנאדם ואמר שהוא שוטר. לא ידעתי אם זה נכון, כי הוא לא היה עם מדים ונבהלתי נורא שהוא מנסה לחטוף אותי והתחלתי לרוץ. ואז הוא תפס אותי, נפלתי והוא פשוט שם את הידיים שלי על הגב ושם עליי אזיקים. הוא גרר אותי לאוטו".

החבלות שנגרמו לנערה מהמעצר
החבלות שנגרמו לנערה מהמעצר

היא הוסיפה בקול רועד: "חשבתי שאני הולכת למות, שאלו הדקות האחרונות שלי. לא האמנתי שזה שוטרים והייתי בטוחה שחוטפים אותי. כשהגעתי לתחנה, רעדתי בטירוף, הייתי בהלם ממש. כל הגוף כאב לי ואז אמרו לי שעשו טעות ושאני יכולה ללכת. אמרו לאימא שלי לבוא ובלי התנצלות ובלי כלום אמרו לה לקחת אותי משם. הייתי חבולה בכל הגוף, אז הלכנו משם למיון".

החבלות שנגרמו לנערה מהמעצר
החבלות שנגרמו לנערה מהמעצר
החבלות שנגרמו לנערה מהמעצר
החבלות שנגרמו לנערה מהמעצר

הנערה מספרת על התחושות הקשות מאז האירוע: "אני במצב לא טוב. אני בהלם ממה שקרה. קשה לי נפשית, ואני מרגישה בטראומה. אני מאוד מפחדת לצאת החוצה. בחלומות הכי רעים שלי לא יכולתי לדמיין שיקרה דבר כזה".

ממשטרת ישראל נמסר: "לצערנו הפרטים המובאים בפרסום מעוותים וחוטאים לאמת. בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה על נערה חוסה הנמצאת בבריחה בוצעו ניסיונות לאתרה. במהלך הפעילות פקחני הנוער הבחינו בנערה העונה לתיאור וניגשו אליה.

בהמשטרה כי "בניגוד לנטען, מבירור ראשוני שערכנו עולה כי הם הזדהו בפני הצעירה, ובתגובה זו החלה בבריחה, שבמהלכה מעדה, נפלה ונחבלה. בהמשך הצעירה סירבה להזדהות השתוללה ותקפה את השוטרים, ועל כן הם נאלצו לעוצרה ולהביאה לתחנת המשטרה. לאחר פעולות זיהוי שבוצעו בתחנת המשטרה, התברר כי לא מדובר בחוסה, לכן הנערה שוחררה לאלתר והשוטרים יצרו קשר עם משפחתה והסבירו אודות המקרה. ככל שעולות טענות כלשהן כלפי מי מהשוטרים המעורבים, מן הראוי להפנותם לבדיקת הגורמים המוסמכים לכך".