פרטים חדשים מחקירתו של הפסיכולוג הקליני החשוד בעבירות מין במטופלות שלו: במשטרה מייחסים לו עבירות של בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה תוך ניצול מצבו של מטופל ועבירות סמים, כך נודע ל-N12. מהחקירה עלה כי הוא ביצע עבירות מין במטופלת הראשונה, שהתלוננה נגדו בשני מפגשים שונים בחודש שעבר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ב-27 וב-28 בדצמבר נפגש הפסיכולוג , מטפל מוכר בירושלים, עם המטופלת שהתלוננה נגדו אתמול. במפגש הראשון הוא נגע בגופה ונישק אותה ובמפגש השני, הוא ביצע עבירת מין חמורה בעת שהייתה במצב שלא אפשר לה להגיב.

המטופלת התלוננה לאחר שהקליטה כמה שיחות עמו. בחקירתו הודה הפסיכולוג שהוא נסחף לסיטואציה איתה, משום שלדבריו חשב שמדובר ברומן.

בנוגע לחשד שביצע עבירות סמים, מתברר שהוא הפעיל את אותה המתלוננת ושילם לה 150 שקלים, על מנת שתעביר קנאביס למטופלת אחרת שלו, על אף שאין ברשותה אישור להשתמש בסם. החשוד הודה ואמר שלא ראה בכך בשעתו בעיה.

פרקליטו, עורך הדין יהודה שושן, אמר: "מדובר באירוע נקודתי של שני מבוגרים שנעשה במודעות משותפת מלאה ורצונית, וכל הצגת הדברים בצורה שונה הינה עיוות של המציאות".

עו"ד יהודה שושן (צילום: יח"צ)
עו"ד יהודה שושן | צילום: יח"צ

היום (חמישי) נערך דיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים והשופט ביאלין אלעזר אמר שמדובר בחשד ברף ובעוצמה ועל כן - נדרש בשלב זה להאריך את מעצרו. מעצרו הוארך בחמישה ימים.

בית המשפט נעתר לבקשת עורך הדין שושן ואסר לפרסם את זהותו של החשוד. על כך כבר הוגש ערעור לבית המשפט המחוזי מטעם כמה כלי תקשורת המבקשים לאשר את פרסום זהותו. נציג המשטרה טען שחשוב לפרסם את שמו של החשוד, שכן רק כך ניתן יהיה אולי להגיע למתלוננות נוספות.