אמיר ברמלי, איש עסקים ויזם שהורשע בהונאת משקיעים במאות מיליוני שקלים, אמור היה לנכוח בדיון הטיעונים לעונש בעניינו, שנקבע להיום (רביעי) באולם של השופט חאלד כבוב בבית המשפט המחוזי בתל אביב. אלא שהדיון לא התקיים - זאת לאחר שהתגלה שבנו של השופט, הוא אחד מאותם לקוחות רבים שהגישו נגדו תלונה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ברמלי הורשע בבית המשפט המחוזי בתל אביב בגניבת סכום של לא פחות מ-340 מיליון שקלים מלמעלה מ-400 לקוחות. משפטו מתנהל במחוזי תל אביב בפני השופט כבוב כבר מ-2016, כשהכרעת הדין בעניינו ניתנה באוקטובר האחרון. 
 
דיון הטיעונים לעונש, שאמור היה להתקיים היום, בוטל - ומהפרוטוקול עולה כי בנו של השופט כבוב, שנחשב לאחד השופטים הבכירים במחוזי ושמו שב ומוזכר כמועמד לבית המשפט העליון, הגיש תלונה נגד ברמלי. לאחר הגשת התלונה בשנית, נאסר על ברמלי ליצור קשר עם מי מבני משפחת השופט - והוא אף נעצר בשנית.
 
לפי הפרוטוקול אמרה התובעת: "העניין עצמו מרחף כערפל. חשוב לי להגיד, אדוני השופט יודע שבנו של אדוני הגיש תלונה, נפתחה חקירה מחומרים שנמצאו". התלונה שהגיש בנו של השופט כבוב נגד ברמלי נחקרת ויש עליה צו איסור פרסום. 
 
מיכל עורקבי מהסנגוריה הציבורית, שמייצגת את ברמלי, צוטטה בפרוטוקול אומרת כי "אנחנו רוצים לשקול את צעדינו ולבדוק האם התיק הזה יכול להישמע בפניו או לא. נוצרו נסיבות לא רגילות שאנו מבקשים לערוך חשיבה עליהן. זה נעשה בדרגים הכי גבוהים בסנגוריה ובפרקליטות. בשלושת השבועות האחרונים הנאשם היה עצור בגלל משהו שבאיסור פרסום. חלק מתנאי השחרור עליהם עמדה המדינה הוא איסור יצירת קשר עם כל משפחתו של השופט".