המשטרה הגישה היום (חמישי) הצהרת תובע נגד בן 40 שעל פי החשד שדד כ-100 שקלים ממכולת בבת ים. תיעוד ממצלמות האבטחה במקום מראה שלא מדובר בסיפור שוד טיפוסי. מעבר לסכום הנמוך יחסית ששדד, החשוד מצא לנכון להתנצל בפני המוכרת על כך שהוא שודד אותה, תוך כדי שהוא מאיים עליה בסכין יפנית. הוא נשמע אומר למוכרת לפני שלקח את הכסף: "מצטער גברת, אבל אני הולך לשדוד אותך". לאחר חקירה מאומצת שוטרי מרחב איילון עצרו את החשוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתיעוד נראה בן ה-40 נכנס למכולת, בוחר כמה מצרכים, ומניח על דלפק מול המוכרת. לאחר כמה רגעים הוא לפתע מוציא סכין יפנית מהכיס, ביד אחת מאיים על המוכרת בסכין ואת היד השנייה מניח על הלב במחווה של התנצלות, תוך כדי שהוא מבקש ממנה שתסלח לו על האירוע. לאחר מכן הוא אסף במהירות מהקופה הגדושה אך ורק מטבעות, שם אותן בכיס החולצה שלו – וברח.

מייד לאחר האירוע, המשטרה פתחה בחקירה, תוך כדי איסוף ממצאים שונים מהזירה ושימוש באמצעים טכנולוגיים. מהמשטרה נמסר כי בתום חקירה, הובא החשוד לבית משפט השלום בתל אביב ושם הוארך מעצרו עד היום. היום הוגשה נגדו הצהרת תובע בגין עבירה זו ומעצרו הוארך עד יום ראשון לצורך הגשת כתב אישום.