רעולי פנים ירו הלילה (בין שבת לראשון) לעבר ביתו ורכבו של ראש עיריית שפרעם, עורסאן יאסין – ללא נפגעים. המשטרה הגיע למקום, פתחה בחקירה ובסריקות לאיתור החשודים בירי. ראש העיר טוען: "מעולם לא איימו עליי – זה פשוט מעשה מוזר".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

שני רעולי פנים, רכובים על קטנוע, הגיעו סמוך לכניסה לביתו של ראש העיר, שם יש לו חדר שבו הוא מקבל קהל. מחוץ לביתו חנתה מכוניתו, אליה כיוונו רעולי הפנים את הירי. לאחר מכן הם נמלטו מהמקום כשהם על הקטנוע. יאסין דיווח על האירוע מייד למשטרה, שהגיע למקום ופתחה בחקירה.

ראש העיר, עורסאן יאסין, טוען בתוקף כי הוא לא אוים בעבר על ידי אף אחד. "מעולם לא איימו עליי", אמר ל-N12. "זה פשוט מעשה מוזר. מעשה של פחדנים".

מהמשטרה נמסר כי "בעיר שפרעם בוצע ירי לעבר ביתו ורכבו של עובד בכיר בעירייה. לא היו נפגעים, אך נגרם נזק לרכב ולבית. כוחות משטרה הוזעקו למקום והחלו בסריקות נרחבות לאיתור החשודים. חוקרים אספו ממצאים ופתחו בחקירה. הרקע לאירוע טרם ברור".

מדובר בראש המועצה השמיני בחברה הערבית בשנה האחרונה שמקבל איומים על חייו. גורמים בחברה הערבית אומרים כי למרות שהמשטרה אומרת כי היא פועלת למיגור הפשיעה – עדיין היא משתוללת וכעת היא מגיעה לנבחרי הציבור.