רגעי הזוועה תועדו, הוריה של האישה חזו במקרה במצלמה: אחיה של האישה בת ה-32 שנדקרה במצפה רמון ונפצעה באורח קשה בכל חלקי גופה, סיפר אתמול (שבת) על הרגעים המזעזעים בהם הוריה היו למעשה עדים למעשה הקשה, שהתרחש בזמן שניהלה עמם שיחת ווידאו בערב החג. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אחותי מאוד התגעגעה ורצתה לבוא ולחזור הביתה", סיפר האח בריאיון למהדורה המרכזית, "היא רצתה לבוא ולקחת את הילד תוך כדי שיחה בווידאו, בזום, ואז הוא (הבעל) פשוט התחיל להשתגע, לקח את המערוך, חבט לה בראש, תוך כדי שיחה - כשההורים שלי רואים את זה". 

ניסיון רצח במצפה רמון
זירת ניסיון הרצח

"הוא חבט לה בראש, הטלפון נפל על הרצפה, ומשמה הם שמעו רק צעקות ובכי", הוסיף לתאר האח את רגעי הזוועה מהדירה. את הצרחות שמעו השכנים שדפקו בעוצמה על הדלת. כשהגיעו השוטרים לזירה הם מצאו את החשוד מגואל בדם ובידיו בנם, כבן שנתיים.

המשפחה משכה תלונה על הבעל שהכה בעבר את אשתו: "טעות ענקית" 

בריאיון עמו, סיפר אחיה של המותקפת על מקרה אלימות קודם של בעלה כלפיה - מקרה שהמשפחה בחרה להבליג עליו. "לפני שנה נפתח נגדו תיק על הכאה, הוא הרביץ לה, אבל למען הסדר הטוב והרצון לשלום בית החלטנו למשוך את התלונה בחזרה. בחשיבה לאחור זו טעות ענקית". 

אלא שלמרות התקיפה הקודמת של האישה באלימות, אחיה מספר שהמקרה בערב החג הפתיע מאוד את המשפחה: "זה בא בבום. הוא בן אדם נורמטיבי שעובד כמהנדס חשמל - ופתאום ברגע אחד הוא התהפך, היינו המומים מזה". 

"המקרה הזה הוא מסוג המקרים בהם המוח האנושי אינו מסוגל לתפוש ולהכיל את מעשיו הנפשעים של אדם אשר דוקר את זוגתו פעם אחר פעם, כשהיא שרועה על הרצפה חסרת אונים לעיני בנה הפעוט", אומר עו"ד בן מעוז, פרקליטה של משפחת הנדקרת המייצג אותה יחד עם עו"ד חיים שוקרני. 

עו"ד בן מעוז​ (צילום: משה בנסון)
עו"ד בן מעוז​ | צילום: משה בנסון
עורך הדין חיים שוקרני (צילום: יוני אוחיון)
עורך הדין חיים שוקרני | צילום: יוני אוחיון

מצבה של האישה שהובהלה לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר המקרה התייצב והשתפר, הבעל החשוד במעשים הקשים, בן 45, שומר על זכות השתיקה בחקירתו. הוא צפוי להיות מובא לדיון בהארכת מעצרו בצאת החג.