פרשת הכדורגלנים מסתעפת: חשוד נוסף, גבר בן 37 בעל עבר פלילי, נעצר היום (רביעי) בחשד שהיה מעורב בסחיטת הוריו של אחד מכדורגלני מכבי תל אביב. במקביל, מעצרו של החשוד המרכזי בסחיטה, הוארך בחמישה ימים והמשטרה בודקת אפשרות כי שני החשודים הם קרובי משפחה. עד כה, לא נראה שהחקירה אודות החשודים בסחיטה משפיעה על החקירה המרכזית של הפרשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מהחקירה של החשוד המרכזי עולה כי הוא התקשר כמה וכמה פעמים להוריו של אחד הכדורגלנים והציע להם לקבל הצעת סחיטה – מאות אלפי שקלים תמורת השפעה על עדותה של אחת הנערות. עורכי דינו של הכדורגלן מספרים שכבר אחרי השיחה הראשונה הם העבירו את הפרטים למשטרה אז החלה חקירה סמויה. ניתן להניח שבשל המישור הסמוי בו פעלה המשטרה לאורך זמן מסוים, היא הצליחה להתחקות אחר המעשים של החשוד המרכזי ולהבין מה הייתה שיטת הפעולה שלו.

אותו חשוד התרברב בפני הורי הכדורגלן כי עוד בטרם ההצעה הכספית שהביא, הוא השפיע על החקירה ועל העדות של הנערה. על פי אותו חשוד, הנערה שביקשה לדחות את עדותה בעקבות טענות שהיא לא חשה בטוב עשתה זאת בגללו, זאת כדי לתת להורים לשקול לקבל את הצעת הסחיטה. עדיין לא ידוע אם יש קשר בינו לבין הנערה או משפחתה והאם זה נעשה בתיאום איתם. עורך דינה של הנערה דחה את הטענות הללו על הסף ואמר כי אין קשר בין החשוד בסחיטה לבין משפחתה של הנערה.

הבדלי הגרסאות בין הנערות

במקביל למעצרים של המשטרה, היום נחקרו הנערות המעורבות במשך יותר מ-8 שעות. על אף שקיימים הבדלי גרסאות בין הנערות סביב משחק השתייה ויחסי המין, לא בוצע היום עימות בין השתיים. הבדלי הגרסאות נובעים בעיקר בגלל שכל נערה רואה באופן שונה את מה שאירע באותו הערב, מבחינת התחושות ולא מבחינת הפרטים העובדתיים.

העדות הארוכה של הנערות הייתה מאוד קשה ומאוד מתישה לנערות שלא הבינו כל כך איך הן נקלעו לפרשה שהסעירה את המדינה. השתיים מקבלות איומים מאוהדי מכבי תל אביב, איומים שגרמו לשתיים להגיד בסביבתן שהן לא רוצות לפגוע בקריירה של השחקנים. בעקבות העדות, השחקנים צפויים להגיע להשלמת חקירה ומיד לאחר מכן התיק יעבור לבחינת הפרקליטות.