ניצחונה של קבוצת הכדורגל מכבי תל אביב אמש הבטיח לה את אליפות המדינה והוציא רבים מאוהדיה לחגיגות ברחובות. אלה הפכו בכמה מוקדים להתפרעויות אלימות, שבמהלכן נפצעו ארבעה שוטרים ונזקקו לטיפול רפואי. בתיעוד שנחשף היום (ראשון) מההתנגשות עם כוחות הביטחון נראים השוטרים נוהגים באלימות קשה כלפי אחד האוהדים. המשטרה: "האוהדים סירבו להתפזר ולחדול מההתפרעות האלימה - חלקם נעצרו תוך שימוש בכוח".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הסרטון שמתעד את התקרית האלימה צולם אמש ליד מתחם האימונים של הקבוצה בקריית שלום בתל אביב. בתיעוד נראה הצעיר מוקף בשוטרים, כשאחד מהם מפיל אותו לקרקע באגרופים ואחר בועט בו בעודו שרוע על הרצפה, כשעדי ראייה שנכחו במקום קוראים ברקע: "תראו איזה מכות הם דופקים לו" ו"הבן אדם מדמם מהראש".

אחרי ההתקהלות בקריית שלום התכנסו אוהדים בכיכר רבין, וגם שם נרשמו התפרעויות. ברשתות החברתיות הופצו סרטונים של אוהדים צועדים ברחובות תל אביב, קוראים קריאות, מתעמתים עם שוטרים, חוסמים רחובות ומשחיתים רכוש פרטי. כוחות משטרה ופרשים פיזרו את המתפרעים ועצרו ארבעה מפגינים במהלך הלילה.

ממשטרת ישראל נמסר: "אמש מאות אוהדי כדורגל שהגיעו למתחם האימונים בקריית שלום התפרעו באופן קיצוני ומשולל כל רסן, תוך השלכת חפצים והדלקת אבוקות. שוטרים שניסו לפזר את ההמון נרגמו באבנים וחפצים על ידי המתפרעים, מה שהוביל לפציעת שוטרים בראשם ופינויים לבית חולים. חרף אזהרות המשטרה, האוהדים חסמו כביש מרכזי, סיכנו את משתמשי הדרך ואת השוטרים והפרו את התקנות לשעת חירום ולאחר שסירבו להתפזר ולחדול מההתפרעות האלימה, חלקם נעצרו תוך שימוש בכוח. המשטרה לא תאפשר לאף אדם התנהגות כה פרועה, מסוכנת ואלימה, ותפעל ביד קשה נגד מפרי הסדר המסכנים את שלום הציבור".