התחזו לעובדי קופת חולים, סיממו קשישים ושדדו את דירתם: המשטרה פרסמה היום (ראשון) תיעוד חדש, בו נראית אחת משני החשודים בגניבה מושכת כספים ממכשיר הכספומט באמצעות כרטיסי האשראי שגנבה. בעת מעצרם של השניים, תפסה השוטרים גם שקיות של הכדורים שעל פי החשד ניתנו לקשישים כדי להרדים אותם. 7 מקרי הונאה נוספים התגלו במהלך החקירה וכתב אישום יוגש נגד השניים בימים הקרובים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במשטרה הודיעו כי סיימו את חקירתם של יבגני בביץ', בן 38 מקריית מוצקין ושל ילנה קרוצ'נוק, בת 47 מנוף הגליל. השניים חושדים בהונאת קשישים. החקירה החלה לפני כחודשיים, לאחר שאישה בת 85 מלוד פנתה למשטרה וסיפרה כי החשודים הגיעו אל דירתה, הזדהו בפניה כעובדי קופת חולים ושאלו אותה האם קיבלה חיסון לשפעת. לאחר שענתה בשלילה, נתנו לה השניים כדורי שינה שטשטשו אותה. היא הספיקה להבחין כי הם מחטטים בחפציה  לפני שנרדמה. לאחר כיומיים התעוררה וגילתה כי אלפי שקלים במזומן נגנבו ממנה.

בני זוג החשודים שסיממו קשישים
אלה הכדורים שנתנו החשודים לקשישים

חקירת המשטרה העלתה כי חשד כי השניים הונו באופן דומה 7 קשישים נוספים, בהם אישה בת 92 מערד. על פי החשד, החשודים גנבו ממנה מאות שקלים במזומן וכן כרטיס חיוב שבאמצעותו משכו אלפי שקלים מחשבון הבנק שלה.

החשודים נעצרו בסוף חודש ינואר ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשון לציון. עם סיום החקירה הגישה הפרקליטות הצהרת תובע ולפיה יוגש כתב אישום כנגד השניים.