צעירה בשנות ה-20 לחייה שכרה דירה בהרצליה ובמהלך הזמן עלה בה החשד שבעל הדירה ממנו היא שוכרת, אמרגן לשעבר של זמר מוכר, מבצע מעקב אחריה. הצעירה הגישה תלונה במשטרה ותחושותיה התבררו כמבוססות ביותר - הבעלים, שהתגורר בצמוד אליה, התקין מראה חד כיוונית מדירתו וצפה בה בפרטיות ביתה. הבוקר (חמישי) יובא החשוד, בן ה-59, לדיון בהארכת מעצרו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

תחילה פנתה הצעירה לשוטר הקהילתי שהגיע לדירתה במהירות ומבדיקה ראשונית שביצע התחזק החשד כי התחושות נכונות. הוא הפנה אותה להגשת תלונה במשטרה, והשוטרים מיהרו עם צו חיפוש לדירת בעל הבית וגילו את המראה החד-כיוונית שבאמצעותה יכול היה החשוד לראות את ההתנהלות בדירה.

המראה שנצפה מדירתו של בעל הדירה (צילום: דוברות המשטרה)
צילום: דוברות המשטרה

בעל הדירה החשוד נעצר והועבר לתחנת המשטרה לצורך חקירתו. חוקרי המשטרה סבורים כי הוא פגע בפרטיותן של שוכרות דירה קודמות מבלי שהיו מודעות לכך. "ביתו של האדם - מבצרו", נמסר מהמשטרה. "אנו רואים בחומרה רבה פגיעה במקום בו כל אדם אמור להרגיש בטוח, ואנו נמצה את הדין עם העבריינים שמחללים ורומסים עקרון חשוב זה".

עורך הדין בנימין מלכא

בנימין מלכא, סנגורו של האמרגן המוכר מסר בתגובה: "החשוד מכחיש את כל החשדות נגדו, מדובר בחור בקיר שכפי הנראה נעשה עך ידי הדייר הקודם לצורך העברת קווי טלפון, אינטרנט וכו'. החשוד מעולם לא פגע בפרטיותה של הצעירה, לא התכוון לעשות זאת ועצם מעצרו של החשוד הוא בגדר הזייה, אני משוכנע שאם החשוד לא היה דמות מוכרת כל מעצר הראווה לא היה מתרחש"‎.