השוטרת שירי ברנע, שנפצעה אתמול מפגיעת רכב גנוב, שיחזרה היום (שלישי) את האירוע ממיטתה בבית החולים, שם היא מאושפזת עם פגיעה ברגלהּ. "בנס הוא פגע לי רק ברגל", אמרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"קיבלנו דיווח על רכב גנוב מתכוון על כביש 40 לכיוון לוד", סיפרה. "דניאל, השוטר שהיה איתי, ואני ביצענו מחסום. חיכינו כמה דקות, ופתאום ראיתי רכב שחור, שכנראה קלט אותנו וניסה לברוח. פתאום הוא חתך לתוך הנתיב, וראיתי בסרטון שהוא התנגש ברכב לבן, שהוא זה שפגע בי".

ברגעים שלאחר הפגיעה, ברנע קיבלה סיוע דווקא מאזרחית. "נכנסתי לאוטו של אזרחי, שהייתה בהיסטריה", צחקה. "ישבתי אצלה עד שמד"א הגיעו. זה היה מפחיד, אבל אחרי זה ראית בעיניים שלי שכוחות יס"מ ושוטרים נוספים תפסו אותו ועצרו אותו".

"אין מה לעשות, זאת העבודה", הדגישה ברנע. "זה לא תמיד נעים וקל, אבל בסוף, כשראיתי אותו עצור – זה היה שווה את זה. כששמעתי בדיעבד את כל הפרטים אז בכלל זו תחושה שאני לא יודעת להסביר אותה, זה עושה משהו בלב. אני בסדר", סיכמה.

הנהגת ממנה נגנב הרכב, אורנה פדר, הגיעה היום לבית החולים בקר את ברנע ואת רס"ר דניאל טפטה, שנפצע גם הוא באירוע, והודתה להם. החשוד במעשה, תושב לוד בן 38, הובא אתמול לדיון בעניינו בבית משפט השלום בראשון לציון, שבסיומו הוארך מעצרו בשבעה ימים. החקירה נמשכת.