בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע גבר כבן 50 בעשרות עבירות מין שאותן ביצע במשך תקופה של 4 שנים כלפי בתה הקטינה של בת זוגו, כך הותר היום (שלישי) לפרסום. על הנאשם נגזר עונש מאסר של 15 שנים וכן פיצוי כספי בסך 250 אלף שקלים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מכתב האישום עולה כי בין השנים 2013-2018 ניהל הנאשם מערכת יחסים זוגית עם אימה של המתלוננת ואף התגורר יחד עם השתיים. בשלב הראשון, כשהמתלוננת הייתה בת 14 בלבד, התחיל הנאשם להתקרב אליה וליצור עמה מערכת יחסים רגשית ואינטימית ובהמשך היה נכנס למיטתה, נוגע באיבריה האינטימיים ומתחכך בגופה.

בכתב האישום מתואר כי במהלך השנתיים שבהן הייתה המתלוננת בת 16-18, ביצע בה הנאשם עבירות אינוס ומעשי סדום בתדירות גבוהה של מספר פעמים בחודש, ולפחות פעם אחת לשבוע. לדברי המתלוננת, בחלק מהמקרים היא נענתה לנאשם בגלל החשש שאם לא תעשה זאת – יחסו כלפי אמה יחמיר.

נוסף לכך, הורשע הנאשם בביצוע מעשה מגונה כלפי קטינה נוספת - בתם הקטנה של זוג חבריו. על פי כתב האישום, בשנת 2015 הוא נגע בחזהה של הקטינה במהלך שיחה שקיים עמה. 

בגזר הדין הדגישו השופטים רפי כרמל, שירלי רנר וחגית מאק-קלמנוביץ את החומרה היתרה בכך שהנאשם פגע בקטינה שחלקה איתו גג משותף וכתבו: "הנאשם ניצל את היותה לכודה ברצון שלא לפגוע בתא המשפחתי שאימה ניסתה לבנות ופגע בה שוב ושוב ושוב... הנזק שגרם למתלוננת, ובעקיפין גם לאימה, הינו נזק שקשה לתאר אימתי ואם יירפא".

נועה עזרא-רחמני מפרקליטות מחוז ירושלים מסרה בתגובה לגזר הדין: "גזר הדין מבטא את חומרת מעשיו של הנאשם, אשר במשך 4 שנים, בזמן שהמתלוננת חווה את גיל ההתבגרות, פגע וחזר ופגע בה במקום מפלטה - בביתה, במיטתה. בית המשפט הכיר בנזקים הקשים שנגרמו למתלוננת כתוצאה מכך שהנאשם, שהיה אמור להיות אמון על בטחונה, הפך אותה לשבויה בביתה, ולכלי לסיפוק יצריו. אנו מחזקים את ידי המתלוננות על האומץ הרב והכוחות לספר על שארע, לחשוף את הפגיעה ולקחת חלק בהליך הפלילי".