נהג הסעות בן 55 מירושלים נאשם שביצע מעשה מגונה בצעירה בעלת מוגבלות, אותה הסיע ברכבו. על פי כתב האישום, הנאשם יצר עם הצעירה, שמאובחנת באוטיזם, קשר באמצעות וואטסאפ, תחילה כשהוא שולח לה תכנים תמימים אולם בהמשך החל לשלוח לה תכנים מיניים בוטים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי כתב האישום, הנהג ביקש מהצעירה את מספר הטלפון שלה על מנת שיוכל לעדכן אותה במידה וההסעה מתעכבת. לאחר שהסכימה, החל לשלוח לה הודעות – תחילה השניים התכתבו בעניינים סתמיים והנאשם היה שולח לצעירה תמונות נוף וטבע, אולם החל בחודש מאי החל לשלוח לה סרטונים והודעות בעלי תוכן מיני.

בהודעות ששלח לה כתב הנאשם שהוא חי לבדו וזקוק לאהבה, וכן שיתף את חיבתו ל"סרטים חמים", להגדרתו. הוא שלח לצעירה סרטון פורנוגרפי, וגם לאחר שהשיבה שהיא אינה מעוניינת בסרטונים מסוג זה המשיך ושלח סרטונים דומים נוספים. הוא אף שאל אותה על הרגליה המיניים, ושלח לה תמונות וסרטונים של נשים טרנסג'נדריות.

לאחר מספר חודשים, פנתה הצעירה למדריך כיתתה וסיפרה לו על שמתרחש. הוא סייע לה לחסום את הנאשם על מנת שלא יוכל לפנות אליה יותר דרך וואטסאפ. "במעשיו המתוארים לעיל, ביצע הנאשם מעשה במתלוננת לשם סיפוק, גירוי או ביזוי מיני, והכל תוך ניצול היותה לקויה בשכלה, עת בשל הליקוי בשכלה לא הייתה הסכמתה הסכמה חופשית", נכתב בכתב האישום.

עו"ד ג'ניה קליימן מפרקליטות מחוז ירושלים, שהגישה את כתב האישום, מסרה: "כתב האישום שהוגש לבית המשפט מייחס לנאשם עבירות מין שביצע במתלוננת, צעירה עם מוגבלות, אותה הכיר במסגרת עבודתו. הנאשם קיבל את מספר הטלפון של המתלוננת לצורך שירותי ההסעה שהעניק לה. הנאשם פעל על מנת לרכוש את אמונה, ובהמשך פגע בה על ידי שליחת סרטונים ותמונות בעלי אופי מיני, זאת עשה הנאשם תוך ניצול מצבה ותלותה בו".