37 שנים אחרי - התפתחות דרמטית בפרשת הרצח: בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה להוציא את גופתה של נאוה אלימלך לצורך ביצוע פעולות חקירה נוספות. אלימלך הייתה בת 11 כשנרצחה בשנת 1982, וחלקי גופתה נמצאו מפוזרים בהרצליה ובתל אביב. הרוצח טרם אותר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

גופתה של אלימלך הוצאה היום (ראשון) מקברה בתיאום עם משפחתה והועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר. הצעד החריג הגיע 37 שנים לאחר הרצח בעקבות בחינה מחדש של התיק, וממצאים חדשים שעלו מבדיקת היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית (יאחב"ל). 

הקבר של נאוה אלימלך
קברה של נאוה אלימלך ז"ל

אחיה של הנרצחת, יעקב אלימלך, אמר בעקבות האירועים: "היום בשעות אחר הצהריים העבירו את הגופה לבדיקה במחלקה המשפטית באבו כביר. אנחנו ממתינים לתשובות מהם בימים הקרובים לאחר שתסיים הבדיקה".

"המשפחה ממתינה זה תקופה לפתיחת המצבה ואכן היום הזה הגיע", הוסיף האח. "הרגשות מעורבים - כאב גדול שמלווה עם תקווה. אולי בעזרת אמצעים טכנולוגיים המתקדמים, ניתן יהיה לשפוך אור על פרשת רצח נתעב שלא נפתרה שנים".

אלימלך, תושבת בת-ים, נעלמה לאחר שיצאה מביתה ב-20 במרץ 1982 ועשתה את דרכה לבית חברתה. המשטרה חיפשה אחריה במרץ ומצאה לבסוף חלקים מגופתה המבותרת. ראשה הכרות אותר בתוך שקית ניילון שנסחפה אל חוף הים בהרצליה, וחלקי גופה אחרים נמצאו בתל אביב.

חקירת השב"כ והמשטרה העלתה בעבר שייתכן מאוד והרוצח של אלימלך היה פעיל טרור שעבד בעבר עם כוחות הביטחון. האיש מת לפני מספר שנים בירדן, אבל עדיין לא הוכח שהוא הרוצח.