שוטרים ממרחב דן תועדו מפעילים אלימות כלפי אישה חרדית ברחוב כהנמן בבני ברק, לאחר שחצתה כביש שלא במעבר חצייה. לטענת השוטרים האישה סירבה להזדהות כאשר פנו אליה והיא הכתה אותם. בתיעוד נראים השוטרים דוחפים אותה ואוחזים בה בעוצמה, כשמסביב לא מעט אנשים שצועקים לעברם. האישה עוכבה לחקירה ושוחררה זמן קצר לאחר מכן.

 יעקב ישראל עמר, תושב בית שמש שהיה במקום, סיפר: "שוטרת הגיעה ואמרה תביאי תעודת זהות כי היא תתן דוח ואזהרה. האישה אמרה לה תעזבי אותי, אני רוצה ללכת הביתה. אחרי שהתחיל בלאגן עצרתי הכל ואמרתי לשוטרת בואי רגע נבין מה קורה, אמרתי תני דוח עליי אני אשלם. היא אמרה לי שאין סיכוי, ושהיא לא עוזבת אותה כי היא תקפה אותי.

ראש עיריית בני ברק מגיע לתחנת המשטרה בעקבות המעצר
ראש עיריית בני ברק מגיע לתחנת המשטרה בעקבות המעצר

"אנשים מסביב צעקו לה תעזבי למה את מרביצה. שוחחתי עם קצין משטרה, הוא התקשר וביקש אז סיפרתי לו מה היה והוא אמר שיטפל ועוד הלילה היא תשוחרר".

בתגובה לאירוע, ראש עיריית בני ברק, הרב אברהם רובינשטיין, וצוות לשכתו הגיעו אל תחנת המשטרה במטרה לדרוש את שחרור הנערה שנעצרה ואמרו כי ״לא יעלה על הדעת לעצור כך באלימות וללא סיבה מוצדקת אישה חרדית". 

ראש עיריית בני ברק מגיע לתחנת המשטרה בעקבות המעצר
ראש עיריית בני ברק מגיע לתחנת המשטרה בעקבות המעצר

אורית טראב, עוברת אורח במקום, סיפרה: "אני נסעתי בכביש ברחוב אהרונוביץ' ליד מכבי האש. האישה חצתה שלא במעבר חציה והשוטרות קפצו ולקחו אותה לצד כדי לאזוק אותה. היא בכתה והתחילה לצעוק. לא יתכן שבמדינת חוק שוטרות מרביצות ככה לאישה. זה יכול היה לקרות לכל אחד".

מהמשטרה נמסר: "אישה בת 42 שעברה עבירת תנועה התבקשה להזדהות ובתגובה תקפה שוטרים. לפני זמן קצר, שוטרים שהיו בפעילות אכיפת תנועה בבני ברק הבחינו בהולכת רגל בת 42 שחצתה כביש סואן שלא במעבר חציה. הם ביקשו ממנה להזדהות ואולם זו סירבה להזדהות, ודחפה ובעטה בשוטרת". 

בעיריית בני ברק החליטו להטיל "סנקציות" על המשטרה בעקבות האירוע: "לאחר התייעצות עם רבנים החליטו בעיריית בני ברק לבטל מחר את טקס הרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה עם בכירי המשטרה ובשלב זה מקפיאים את ביקור בכירי המשטרה אצל גדולי הרבנים שהיה מתוכנן לערב החג".