לפני כחודש, ב-28 ביולי, נרצחה זינאב מחאמיד בביתה שבאום אל פאחם. חשוד אחד נעצר והיום (ראשון) הותר לפרסום כי הרצח פוענח - ובנה של מחאמיד יואשם, לאחר 29 ימי חקירה.

נור אלדין מחאמיד, בנה של הנרצחת, נעצר בסריקות של המשטרה לאחר מציאת גופת האם בביתה. היום הגישה המשטרה הצהרת תובע לבית משפט השלום בחיפה נגד הבן, לקראת הגשת כתב אישום נגדו בימים הקרובים. :

"החשוד נעצר באום אל פחם בחשד לרצח עוד באותו היום ומעצרו הוארך מעת לעת ע"י בית המשפט עד לפענוח התיק, כאשר הבוקר הוגשה נגדו הצהרת תובע", נכתב בהודעת המשטרה. 

עוד ציינו במשטרה כי הראיות הפורנזיות, הממצאים בזירה וגם מספר רב של עדויות שנגבו על ידי חוקרי היחידה המרכזית חיזקו את הקשר בין הבן לביצוע הרצח. בימים הקרובים יוגש כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז חיפה ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

"משטרת ישראל ממשיכה את מאבקה הנחוש באלימות ובפשיעה החמורה ובתוכה האלימות כלפי נשים, כאשר פענוח הרצח היום מצטרף לשורה של פענוחים במגזר ובכלל כאשר מתחילת השנה הנוכחית - פוענחו עד עתה ע״י המשטרה 25 מקרי רצח במגזר הערבי, 7 מהן של נשים", נמסר.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום