הדקירה פוענחה, המשפט מתקרב: הפרקליטות תגיש היום (חמישי) הצהרת תובע - לקראת כתב אישום - נגד שלושה צעירים מטמרה, החשודים במעורבות בדקירת הנער בן ה-16 מחוץ לבית דרור שבתל אביב. מחקירת המשטרה עלה כי הנער נדקר על ידי בן משפחתו ובסיוע של בני משפחה ומכר נוסף "בשל מורת רוחם כלפיו". גורם משטרתי המעורה בחקירה סיפר לחדשות 12: "מהחקירה עולה כי הנער נדקר על רקע נטייתו המינית".

אירוע הדקירה התרחש בסוף החודש שעבר, ליד המקלט לנוער הגאה בתל אביב "בית דרור", ובמהלכו הנער נפצע באורח בינוני ולאחר מכן אושפז לתקופה ממושכת בבית החולים. צוות חקירה מיוחד שחקר את הפרשה, הצליח לחשוף את זהות החשודים תוך זמן קצר ושניים מהם הסגירו את עצמם לאחר מצוד של ארבעה ימים. החשוד השלישי נתפס יומיים לאחר מכן בקריית מלאכי בתום מבצע מורכב של המשטרה.

שניים מהחשודים הם אחיו של הנער, שהכחישו כל מעורבות באירוע לאחר שהסגירו את עצמם למשטרה. החשוד השלישי, חברם של שני האחים, חשוד כי היה לו חלק מרכזי באירוע הדקירה, אשר תוכנן מראש.

מעצרם של שלושת החשודים, בני 21, 23 ו-25 מטמרה, הוארך מעת לעת ועם מיצוי פעולות החקירה, הפרקליטות צפויה להגיש לבית משפט השלום בתל אביב הצהרת תובע נגדם.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום