מעצרו של תושב אשדוד בן 44 הוארך היום (שני) בשלושה ימים, לאחר שאתמול נעצר על ידי משטרת ישראל בחשד שפגע מינית בצעיר הלוקה בשכלו אותו פגש בפארק בעיר. במשטרה חושדים כי ישנם קורבנות נוספים למעשיו וקוראים לקורבנות נוספים לבוא ולדווח בתחנה.

חקירת המקרה החלה לפני כמה ימים, לאחר שאמו של הצעיר הלוקה בשכלו הגיעה אל תחנת המשטרה וגוללה בפני החוקר את שסיפר לה בנה. בעקבות חומרת המקרה, צוות החקירה החל בבדיקת האירוע ואיתר את החשוד באותו פארק בו על פי החשד ביצע את מעשיו בצעיר.

לאחר מעצרו של החשוד הוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה, שם מסר גרסתו לחוקריו ובסיומה נכלא. "מדובר במקרה קשה בו על פי החשד ניצל החשוד במודע את מוגבלותו של הצעיר וביצע בו מעשים מגונים בטרם הספיק הקורבן להימלט מפניו", ציינו במשטרה.

על פי החשד, החשוד פגש בצעיר בפארק שברובע יא' בעיר והחל לשוחח עמו ובשלב מסוים ביצע בו מעשים מגונים למרות התנגדותו. בנוסף, ביקש החשוד מהקורבן הצעיר ללכת איתו למקום סמוך, אך הצעיר המבוהל הצליח להימלט מהמקום לביתו, שם סיפר על המקרה לאמו שדיווחה למשטרה.

מחקירת המקרה עולה כי יתכן כי אין זה המקרה היחיד בו החשוד היה מעורב, ובמשטרה פונים לציבור תושבי העיר להגיע אל תחנת המשטרה ולדווח על כך, במידה וישנם קורבנות נוספים. החשוד הוא בעל מבנה גוף מלא, שיער שחור קצר, גוון עור שחום וככל הנראה נוהג להסתובב עם משקפי שמש רחבות על פניו.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום