"אני והבן אדם הזה היינו צוחקים": כך בחר עובד בסניף שופרסל בגוש עציון להסביר את התיעוד הקשה שבו תועד מתעלל לכאורה בעובד אחר, בעל צרכים מיוחדים. העובד זומן לשימוע לפני פיטורים והמשטרה פתחה בחקירה.

סרטון שצולם בתוך הסניף, ובו נראה עובד ממוצא ערבי משפיל עובד יהודי, שקשור בידיו ובבטנו באמצעות יריעת ניילון, הופץ ביום חמישי ועורר תגובות זועמות ברשתות וקריאות לחרם ולביטול כרטיסי חבר. 

"אני מדבר בגלל הסרטון, אתם מדברים לא נכון", אמר העובד החשוד בסרטון שפרסם בסוף השבוע. "זה לא היה בכוונה כמו שאתם אומרים ערבי ויהודי. אנחנו חברים, יש לנו  חמש שנים בסניף. לא כמו שאתם אומרים שאני מרביץ לו – חס וחלילה".

העובד הוסיף: "חשבו שעשיתי את זה בכוונה אבל יש מצלמות בכל הסניף – למה שארביץ לו אם יש מצלמות בסניף? אני מתנצל על מה שקרה".

בחברה מיהרו להתנצל ולהתנער: "אנו מעסיקים מאות עובדים בעלי צרכים מיוחדים, הסביר איציק אברכהן מנכ"ל קבוצת שופרסל. "לא אתן ולא אאפשר שאחד יפגע באחר ובוודאי לא בחלש".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם ראיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל Infonews12@ch2news.co.il

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום