זה עלול היה להסתיים הרבה יותר גרוע: נהגת בת 43 נפצעה הבוקר באורח בינוני לאחר שהרכב בו נהגה התהפך ונפל לוואדי בעומק של כ-100 מטר סמוך למעלה אדומים.

נהגים שנסעו בסמוך לנהגת זיהו הבוקר את הרכב צונח לתהום במפתיע, והזעיקו למקום את כוחות ההצלה. שני צוותי כיבוי אש מתחנת מעלה אדומים בסיוע כוחות חילוץ הצליחו להעלות אותה מהוואדי בחילוץ מסובך במהלכו נעזרו בחבלים ובאלונקה.

"העלינו אותה לכביש עם חבלים"

נפלה לתהום
הרכב שנפל לתהום | צילום: חדשות 2

"הרכב נפל לתהום ובמהלך הנפילה נראה שהאישה נזרקה מחוץ לרכב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט להב ג'קי בנימיני, דובר מכבי האש איו"ש ובקעת הירדן. "מד"א טיפלו בה ואנחנו ביצענו העלאה על ידי חבלים והעלינו אותה לכביש".

"ברגע שהכבאי הראשון הגיע למקום הוא ראה אישה שרועה וסובלת מהרבה חבלות, תוך דקות התארגנות התחלנו לרתום אותה לאלונקה", הוסיף להב ג'קי בנימיני. "היא הייתה ללא הכרה, עבדנו מהר מאד להציל חיים כי כל דקה בשטח היא קריטית. זה היה אירוע יוצא דופן שלא רואים כל יום".

המשטרה: סיבת ההתהפכות לא ברורה

חלקי הרכב
חלקי הרכב מפוזרים בוואדי | צילום: חדשות 2

למקום הוזעקו צוותי מד"א מירושלים שתחילה טיפלו באישה בתחתית הוואדי. צוות ניידת טיפול נמרץ פינה את האישה ליחידת הטראומה בבית החולים הדסה עין כרם, כשהיא סובלת משברים ומחבלות בכל חלקי גופה. מצבה, כאמור, מוגדר בינוני.

"היו כנראה מים על הכביש וזו הסיבה שאני מעריך שקרתה התאונה מאחר ומדובר בכביש מאד פשוט לנהיגה", סיפר דודו בן עזרא, פרמדיק מד"א ירושלים מספר. "הנהגת התהפכה עם הרכב, היו אזרחים למטה שחילצו אותה בינתיים, אבל בסופו של דבר ביטלנו את המסוק שהזעקנו וחילצנו אותה, היא במצב בינוני, סובלת משבר בירך והתלוננה על כאבים ברגל".

מהמשטרה נמסר כי מדובר בהתהפכות עצמית של רכב ולא היו מעורבים נוספים בתאונה, אולם הסיבה להתהפכות אינה ברורה בשלב זה. חקירת האירוע נמשכת.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק