אין תמונה
המודעה שמפרסם בן ארי

פעיל הימין מיכאל בן-ארי ממשיך במאבקו הפרובוקטיבי לעיתים, נגד העובדים הזרים השוהים ללא היתר בדרום תל אביב וניסיונו "להעבירם" לשכונות הצפוניות. לאחר שאירח עובדים זרים מסודן בבריכת גורדון בעיר, החליט כעת בן ארי לקיים חוג בית בשכונת נווה אביבים הצפונית תחת הכותרת - "פתח דלת לסודני".

במודעה יוצאת דופן שתפורסם בימים הקרובים, קורא בן ארי לתושבי צפון תל אביב "להשתתף בנטל ולאמץ לחיקם אזרחים סודנים". "חברה ישראלית שוויונית ודמוקרטית, חברה אזרחית, סובלנות ואהבת הזר - אלו אינם מושגים מהמילון אלא ערכים שאפשר וצריך להגשים", נכתב במודעה.

בן ארי מבקש מהתושבים להפוך את רמת אביב ל"שכונה לדוגמה", על ידי הכנסת לפחות סודני אחד לכל משפחה מארחת. "תהוו דוגמה לכל הארץ, למען ידעו כי רמת אביב זה לא רק דיבורים אלא גם מעשים ושכונתכם היא שכונה ליבראלית הפותחת שעריה בפני האחר", נכתב במודעה.

מדובר בשלב נוסף בשורת צעדים של פעיל הימין, שמנסה להוציא את תושבי צפון העיר משלוותם. לפני כחודשיים ארגן בן ארי ביקור של 40 עובדים זרים בבריכת גורדון, ורכש להם כרטיסים ובגדי ים. לאורך החודשים האחרונים טוען בן ארי כי ישכן עובדים זרים בצפון תל אביב. לדבריו, על התושבים באזורים היוקרתיים של תל אביב לדאוג לזכויות העובדים הזרים גם כשהם גרים בסביבתם הקרובה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק