תופעת הדרת הנשים והמקרים שבהם ירקו חרדים קיצוניים על מי שלטעמם לא הלכה בלבוש "צנוע" דיו עוררה גם מתנגדים רבים מקרב הדתיים, אבל את הרב רפאל זר, ראש ישיבת "אור דוד" שבאור יהודה, הצליחו אותם המעשים להוציא לגמרי מהכלים.

אתר "כיכר השבת" פרסם קטע מדברים שנשא הרב זר, שבו תקף במילים קשות את התופעה - ולא חסך ביקורת בוטה במיוחד כלפי האחראים לה. "יש דתיים רשעים שצריך לשבור להם ידיים ורגליים. לרסק להם את העצמות", אמר זר - שנחשב למחזיר בתשובה פופולרי.

אותם האנשים, לדבריו, הם "הכי רשעים, הרבה יותר מהחילוני הכי גדול. אם הייתי יכול, הייתי מרסק להם ידיים ורגליים. לא אני, חז"ל. יורקים על נשים", הוא אמר בזלזול. "אני מוקיע את זה. בן תורה אמיתי מוקיע את הזבל הזה. אנשים זבל. מבאישים את ריח התורה בעולם. גועל נפש. לירוק על בחורה בת ישראל? חתיכת טיפש, אפס. מי אתה בכלל? אתם חושבים שבאמת הוא צדיק?".

זר המשיך לתקוף את האחראים לפגיעה בנשים ואמר: "אדם שמקולקל במידות בין אדם לחברו הוא גוי בעיניי. יראת שמים לא שוכנת באדם כזה, זה בהמה".

גם מהתקשורת והאופן שבו סיקרה את האירועים בבית שמש לא חסך הרב זר את שבטו. הוא מחה על כך שלטענתו, נעשה עליהום תקשורתי נגד חרדים באשר הם ואמר: "אתם יודעים מה? כל החילונים שודדים, כל החילונים מרביצים לנשים שלהם. למה? ראיתי חילוני עשה את זה. אם אתה חילוני, אתה כמוהו. מה זה ההכללות האלה?".

לציבור החילוני הוא אמר: "מה חשבתם, שאין חרדים מטומטים? בכל בית יש בית-שימוש, גם לנו בתוך החרדים יש בית שימוש, והוא ענק. מלא מפגרים יש אצלנו. מפגרים עם זקן ארוך. ראיתי אנשים, הייתי מוכן לשלם כסף שיגלחו להם את הזקן, לתת למישהו כסף שיגלח אותו, אתה יכול גם את האף - תוריד לו חתיכה. אם אתה יכול, תוריד לו גם את הכיפה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק