"בוגדת נפשעת, שהטיל הבא ייפול לך על הראש". כשהיא מוקפת מאבטחים בשל איומים על חייה, הגיעה היום (ד') ח"כ חנין זועבי (בל"ד) לבקר בבית החולים סורוקה שבבאר שבע את שתי הילדות שנפצעו אתמול מרקטה בפזורה הבדואית שבנגב. בצאתה מהמקום, היא הותקפה מילולית על ידי אזרחים זועמים. "רוצחת, טינופת", הם צעקו לעברה. "אף מדינה לא רוצה אותך". האירוע תועד והופץ דרך תכנת המסרים המיידיים "וואטסאפ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"נותנים לך מעמד לדבר", המשיכו לקרוא לעברה כמה מבאי בית החולים, "בושה לך". זועבי לא נשארה חייבת והשיבה להם בצעקות: "אתם הרגתם 200 פלסטינים. רק לכם מותר לחיות?! אני לא אתבייש, אתם תתביישו".

ח"כ חנין זועבי מסרה בתגובה: "מעולם לא התרגשתי מאנשים שצועקים בשנאה ורגש נקמנות. זו דעת קהל אטומה, אמנם מסוכנת, אולם משקפת תרבות של עדר שהולך שולל אחרי ממסד שרוצה לרמוס את קיומו של העם הפלסטיני.

"זה שמדבר בשקט והורג, זה שמדבר בשפה דיפלומטית והורג בסיטונאות, זה שמדבר אנגלית ומסביר למה ישראל רוצחת פלסטינים - ועד כמה זה חיוני לקיומה של המדינה היהודית. הצבא, הממשלה, הדיפלומטיה והרב הראשי שמסביר יום יום על מסך ערוץ 2 שהפלסטינים 'יונקים שנאה' - הממסד הזה הוא מי שמדאיג אותי. והטילים ימשיכו ליפול כל עוד העם שלי נמצא תחת כיבוש ומצור".