אין תמונה
התצלום שפורסם בפייסבוק

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי חנה באדום לבן? יריבו בבחירות לראשות העירייה, ח"כ ניצן הורוביץ (מרצ), טוען שכן ומציג בעמוד הפייסבוק שלו תמונה שצולמה הבוקר (א') ובה נראה רכבו של ראש העיר עומד ליד מדרכה הצבועה באדום-לבן. בעיריית תל אביב טוענים כי הנהג לא חנה, אלא הוריד את ראש העיר במקום והמשיך לדרכו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכוניתו של ראש העיר תועדה על ידי נ', תושבת האזור, חונה ברחוב אדם הכהן. "אני יצאתי לטייל עם הכלבה, וראיתי את הנהג מוריד את חולדאי באדום לבן", אמרה נ' בראיון לחדשות 2 באינטרנט. "המשכתי לטייל ולא ייחסתי לזה חשיבות. כשחזרתי אחרי חמש דקות, הרכב עמד שם ריק באדום לבן, אז צילמתי".

"העליתי את זה בעיקר בגלל שזה ממש עצבן אותי", הוסיפה נ'. "לפני כשבוע קיבלתי דוח על דבר דומה, על חנייה באדום לבן בשישי אחר הצהריים. מרגיז אותי שאנחנו משלמים כל כך הרבה דוחות וראש העיר עושה כל מה שבא לו".

מלחמת גרסאות. חולדאי והורוביץ (צילום: חדשות 2, יח"צ)
מלחמת גרסאות. חולדאי והורוביץ | צילום: חדשות 2, יח"צ

"אטימות וזלזול בתושבים ובחוק"

"זו מכוניתו של ראש העיר רון חולדאי, והיא עומדת באדום-לבן", כתב ח"כ הורוביץ בעמוד הפייסבוק שלו. "ראש העיר, שאגב יש לו חניה שמורה בבניין העירייה כ-300 מטר משם, והנהג שלו, יצאו מהאוטו והלכו לעיסוקיהם, והמכונית נשארה לחנות בבטחה במקום האסור. היא לא נגררה משם, וחולדאי גם לא קיבל דוח. אגב, לכל אחד אחר זה היה עולה יותר מ-600 שקל".

"את התמונה הזו קיבלתי מתושבת שעברה במקום, ראתה את ראש העיר יוצא מהמכונית, התרתחה, וצילמה", הסביר הורוביץ. "דיברתי איתה לפני כמה דקות, וכאילו שמעתי את עצמי ואת המוני התושבים שמתמודדים עם סיוט החנייה בעיר". הורוביץ הגדיר את המעשה כ"אטימות וזלזול בתושבים ובחוק".

מעיריית ת"א נמסר בתגובה: "ראש העירייה לא חנה במקום. נהגו של ראש העירייה הוריד אותו במקום ונסע משם".