חשד לאירוע תקיפה הדדית בבית החולים וולפסון: בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות בסוף השבוע האחרון נראית חולה שהגיעה לחדר המיון בבית החולים כשהיא שוכבת על הרצפה ומדממת, לאחר שלטענתה הותקפה על ידי מאבטחים במרכז הרפואי וולפסון בחולון. מבית החולים נמסר: "הם הפעילו כוח בלתי סביר ומתמשך כנגד מאבטחינו". המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בתגובה לפרסומים, בית החולים הוציא היום (ראשון) הודעה מטעמו ובה נכתב כי בליל שבת האחרון הותקף צוות חדר המיון במרכז הרפואי על ידי אותם בני זוג, בני 52, המתועדים בסרטון שהופץ. עוד הוסיפו כי התיעוד צולם על ידי אחד הנוכחים בבית החולים וכי הוא אינו מראה את התמונה בכללותה אלא רק באופן חלקי, וכי אין בתיעוד כדי מספיק על מנת לשפוט את המקרה.

"בני הזוג התבקשו להתפנות מחדר המיון מאחר שהפעילו כוח בלתי סביר ומתמשך כנגד מאבטחינו", הבהירו בהודעה. "לצערנו, המידע המופץ ברשתות החברתיות מתבסס על סרטונים אשר צולמו בידי אזרחים בסוף האירוע, והם אינם מתעדים את האירוע כולו".

לאחר המקרה הוזעקו למקום שוטרים שפגשו את המעורבים - בני הזוג והמאבטחים. מבירור שנעשה עלה כי הצוות הרפואי בחדר המיון ביקש מהאישה לעזוב את הדלפק וכשזו סירבה, נקראו המאבטחים לסייע. מנגד, בני הזוג טענו כי המאבטחים תקפו אותם וגרמו להם לחבלות.

מבית החולים נמסר עוד כי הוא מגנה גילויי אלימות מכל סוג וכי יפעל למיגורה בכל האמצעים העומדים לרשותו. בני הזוג הגישו תלונה למשטרה בעקבות המקרה, והבוקר נחקרו המאבטחים באזהרה בגין חשד לשימוש בכח שלא כדין. לפי שעה החקירה נמשכת.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו:
https://newsevent.co.il/