הג'ודאי אורי ששון, שזכה אמש במדליית ארד, סיפר בריאיון לחדשות 2 על ההתרגשות הגדולה וגם על התמיכה והאהבה שהוא מקבל מהמדינה. ראש הממשלה נתניהו התקשר לברך את ששון ובשיחה ששודרה בשידור ישיר בחדשות סוף השבוע אמר לו: "הראית את הפנים האמיתיות של ישראל, של מדינה חזקה ושוחרת שלום".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

נתניהו אמר לששון הנרגש: "השגת הישג בלתי רגיל - אישי, לאומי ובין לאומי. אני חושב שכולנו ראינו איך חיית את החלום שלך. הראית שאם רוצים מספיק מתאמצים מספיק מעיזים מספיק אז משיגים את החלומות".

ראש הממשלה הוסיף ואמר למדליסט הישראלי כי "אני חושב שכל ילד וילדה בישראל ובעולם ראו לא רק ספורטאי גדול, אלא גם איש של ערכים. אני מבקש לשלוח לך חיבוק חם".

ששון השיב כי "זאת זכות וגאווה ענקית לייצג את המדינה" ואז שאל נתניהו: "מה אתה הולך לעשות עכשיו?". הג'ודאי ענה כי הוא מתכוון להינות מהרגע המדהים ואמר: "אני כל כך שמח ומאושר שהבאתי גאווה".

גם הוא התפרנס מאימון בשביל לשרוד כלכלית. (צילום: רויטרס)
ששון עם המדליה | צילום: רויטרס

ראש הממשלה התייחס גם לתקרית עם היריב המצרי אותו ניצח ששון בקרב הראשון שלו ואמר כי "הנה ישראל האמיתית. לצד היחסים הטובים שמתפתחים בינינו למדינות האיזור יש עוד עבודה רבה וצריך לשפר את התעמולה הנוראית נגדנו. אני לא מוותר על הזה וגם היום הזה יגיע בעזרת השם".

בשיחה עם דנה ויס סיפר ששון כי עוד לא הספיק לצפות בקרב: "הכל מאוד חדש לי אני משתדל לעכל את מה שקורה לי. זה כיף אדיר ואני מרגיש באיזה ענן. שמעתי שיש תמיכה ואהבה ענקית מהמדינה וזה מרגש מאוד. אני מקבל כל כך הרבה תמיכה וחום מהמדינה שלנו, זה מדהים".