"עדיין מתגוררת בפנטהאוז" (צילום: המפרק הזמני של ענבל אור)
"הבית הושחת לחלוטין" | צילום: המפרק הזמני של ענבל אור

המפרק הזמני של חברת "אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, הגיש לבית המשפט את תגובתו לבקשתה של ענבל אור לאפשר לה להישאר בדירה ברחוב הל"ה בגבעתיים, והציג תמונות המראות לטענתו כיצד היא השחיתה את הבית בו התגוררה עד לאחרונה בצפון ת"א. "כשנכנסו לבית המילים קשות מלתאר את אשר ראו. הבית הושחת לחלוטין ע"י החייבת ו/או מי מטעמה אשר ככל הנראה עזבה את הנכס בחופזה", נכתב בתשובתו של עו"ד ארז. "נראה כי החייבת ממשיכה בדרכה הפסולה ואיננה בוחלת באמצעים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"צחנה בלתי נסבלת" (צילום: המפרק הזמני של ענבל אור)
"צחנה בלתי נסבלת" | צילום: המפרק הזמני של ענבל אור
קירות הגבס נשברו, הדלתות נעקרו (צילום: המפרק הזמני של ענבל אור)
קירות הגבס נשברו, הדלתות נעקרו | צילום: המפרק הזמני של ענבל אור

"בבית הייתה צחנה של אוכל רקוב אשר הושאר על דלפק המטבח והיה מפוזר בכל עבר", כתב עו"ד ארז. "במקומות שונים בבית נותר אוכל אשר נרקב והעלה עובש ומשך אליו עשרות חרקים מעופפים וזוחלים אשר היו במקום. על רצפת הסלון נשפכו נוזלים אשר הכתימו את הרצפה ואין מילים לתאר את הצחנה הבלתי נסבלת אשר שררה במקום. לאחר סיור בבית התברר כי קירות הבית הושחתו כאשר קירות הגבס נשברו במקומות שונים ונעשו בהם חורים (ככל הנראה מבעיטות). על קירות הבית קיימות כתובות צבע שנעשו ככל הנראה על ידי ילדים, קירות בחדר בקומת המרתף הושחתו באמצעות צבע כחול".

טלוויזיות נתלשו והותירו חורים בקיר (צילום: המפרק הזמני של ענבל אור)
טלוויזיות נתלשו והותירו חורים בקיר | צילום: המפרק הזמני של ענבל אור
"קשה לתאר את ההרס ששרר בבית" (צילום: המפרק הזמני של ענבל אור)
"קשה לתאר את ההרס ששרר בבית" | צילום: המפרק הזמני של ענבל אור

עוד תאר עו"ד ארז כי "בדלי סיגריות היו מפוזרים לכל עבר וחלקם אף כובו על רצפות הפרקט בחדרים. מצלמות הביטחון במעגל סגור בנכס נתלשו ממקומם כמו גם טלוויזיות שהיו במקום והותירו חורים בקיר. החייבת אף נטלה ציוד קבוע של המושכר כמו כיריים חשמליות ווילונות יוקרתיים. החייבת תלשה מארון החשמל בנכס את ציוד הטלוויזיה במעגל סגור אשר שייך למושכר. ודוק, עסקינן בבית חכם והמערכת הושחתה לגמרי. חלק מדלתות החדרים בבית נותקו ממקומם, חלקם על ידי שבירת צירי הדלתות. קיים קושי רב לתאר את ההרס והכאוס אשר שררו בבית".

"אור אינה בוחלת באמצעים" (צילום: המפרק הזמני של ענבל אור)
"אור אינה בוחלת באמצעים" | צילום: המפרק הזמני של ענבל אור