מאבק עובדי רשות השידור: אחרי שאמש התפרצו עובדי רשות השידור לאולפן בשעת שידור המהדורה של הערוץ הראשון, במחאה על הסגירה המתוכננת של הרשות, הבוקר (שלישי) הם כינסו אסיפת חירום. "לא ניתן לאף אחד לזרוק אותנו הביתה, בין אם בשכל ובין אם בכוח", אמר אחד מהם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

משה שגב, יו"ר ועד הטכנאים, אמר באסיפה: "אנחנו נמצאים בנקודת זמן מכרעת וקריטית. אנחנו לא סתם באנו בדרישה לבוא ולהשאיר את רשות השידור. ראש הממשלה אמר מעל בימת הכנסת בקולו, והוא מוקלט: 'אני הולך לשקם את רשות השידור'. עד לאותו רגע אני הייתי בטוח שזה נסגר וכנראה שלא היינו פה היום כי כל העסק היה גמור ונעול. ברגע שראש ממשלה מודיע קבל עם ועדה שהוא הולך לשקם את רשות השידור חלה תפנית".

"מדובר פה על 1000 משפחות", הוסיף שגב. "עזבו את אלה שהתקבלו לתאגיד ואנחנו שמחים על כך. אבל יש 1000 משפחות שאין להן פתרון. הם מספרים סיפורים שקיבלתם מיליונים. קשקוש מוחלט. אני לא רוצה פיצויים ולא פנסיה - אנשים פשוט רוצים לעבוד ולהמשיך ולהתפרנס".

קובי פריג', שעובד ברשת ג', אמר: "כולנו צריכים להתגייס, כולם צריכים לשתף בפייסבוק. כולם צריכים לקחת חלק במאבק. להציף מסרים. זה צריך להגיע לציבור. אף אחד לא יעשה את העבודה בשבילנו. זה יהיה מאבק קשה נגד אנשים שחושבים שאנחנו מושחתים, אבל אנחנו נלחמים על הבית שלנו".

אמש התפרצו עובדי הרשות פרצו הערב לאולפן בשעת שידור המהדורה המרכזית של הערוץ, כחלק ממחאתם נגד סגירת הרשות. מאחוריהם על המסך נכתב "היום זה אנחנו, מחר זה אתם". באחת השקופיות בשידור נכתב מסר לשר האוצר כחלון: "תסתכל לנו טוב בעיניים, ממחר בבוקר אין לנו מקום עבודה ופרנסה, אנחנו הפנים של האבטלה".