הזמר המצליח עמיר בניון פרסם לאחרונה קליפ חדש שמעורר סערה. ברקע למילות השיר יוצא הדופן, שכולל את השורות "אני אחיך, אתה אויב. אתה שונא אותי אבל אני אוהב...אתה הורג אותי, אתה הרי אחי", נראות הפגנות ארגוני שמאל ושל העיתונאית הצעירה ענת קם שנעצרה לאחרונה באשמת ריגול במטרה לפגוע בביטחון המדינה.

ארגוני שמאל רבים טוענים שמדובר בהסתה ובתקיפת השמאל, אך לטענת בניון - אין כל קשר בין שירו החדש לפוליטיקה. "יש קבוצה מאוד קטנה של מחרחרי ריב, שרצתה לראות שזה יראה כאילו ימין ושמאל", אמר הזמר. לדבריו, צה"ל לא שייך לא לימין ולא לשמאל: "הצבא הוא קבוצה של אנשים טובים שאני חי בזכותם", וזה לטענתו מהות השיר.

"כל הדבר שיצא הוא בסך הכל רוע לב של כמה אנשים שרצו לעשות מזה איזה עניין", מסביר בניון. "המילים הן לא מחרחרות ריב והן לא מתיימרות לחרחר ריב, אדרבא, הן אמורות לקרב מי שכן מחרחר ריב זה אלו שמרשים לעצמם להפוך את זה לעניין של ימין ושמאל".

"אדון בלאו וגברת קם, חדל!"

למרות החשיבות שמקנה הזמר לשירות הצבאי, מתברר כי הוא כלל לא סיים שירות צבאי מלא. "אני התגייסתי לצה"ל והשתחררתי על סעיף רפואי", הוא מספר. לדבריו יש לתקוף אחרים: "למה אתה לא מקים כל צעקה ואומר לאדון בלאו ולגברת קם, חדל! אתם לא שמאל אמיתי, אתם מתחזים לשמאלנים!".

בניון אף התייחס לקליפ התגובה שהועלה נגדו לרשת הנקרא - "יגאל עמיר בניון". בסרטון שהופק על ידי אלמונים והועלה ליו-טיוב ניתן לשמוע את שירו של בניון, כשברקע תמונותיו של רוצח ראש הממשלה יגאל עמיר, תמונתו של ברוך גולדשטיין ודמויות נוספות המעוררות מחלוקת.

לדברי הזמר, הסרט הופק על ידי "קומץ קטן של אנשים שחונך על שנאה אוטומטית". בניון הוסיף כי "שמאלני אמיתי, לא מתחזה, הכי קטן תרם למדינה הזאת מה שאני לא אתרום עוד אלף שנה. חבל שהפכו את זה לעניין פוליטי וזול".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק