פרץ בהופעה ברומניה (צילום: חדשות 2)
פרץ בהופעה ברומניה | צילום: חדשות 2

גאווה ישראלית ברומניה. הזמר הישראלי המצליח קובי פרץ מככב בראש מצעדי הפזמונים בבוקרשט. שירו "כמה אהבה" מתנגן בתחנות הרדיו וברחובות.

בוקר אחד התעורר פרץ וגילה שהוא כוכב ענק ברומניה, לאף אחד מאנשי הצוות שלו לא היה שמץ של מושג איך התגלגל שירו המפורסם "כמה אהבה" לרומניה, וזכה שם להצלחה כל-כך גדולה. השיר לא הפך ללהיט בגרסה הרגילה, אלא בגרסת הרימיקס שהפיק לו ניב כהן, הצלע הגברית בצמד הדאנס המוכר Knob, שכבר הספיק לכבוש את סצינת הדאנס בעולם וגם להשתתף בקדם אירוויזיון.

חברי הצמד Knob סיפרו לאילן לוקאץ' כי התבקשו להכין גירסת רמיקס לשיר אבל התוצאה הסופית לא התקבלה רשמית מכיוון שהייתה "אירופאית מדי ולא 'שכונה'".

לאחר שהחל לככב במצעדי הפזמונים במדינה, החלו להגיע לפרץ גם הזמנות לראיונות בתוכניות טלוויזיה ורדיו, בקשות להגיע למפגשי מעריצים ולהופעות. בשבוע שעבר החליט קובי להגיע לרומניה ושם הוא גילה שכמעט בכל מונית, בכל דוכן בשוק ובכל מועדון, מתנגן השיר שלו. עוד בטרם נסע לרומניה הלך לבקר את ננסי ברנדס שכתב, במיוחד בשבילו, גירסה רומנית לשיר האהוב.

"אני רק סקרן לדעת איך השיר הזה הגיע לכאן", אומר פרץ. "נראה לי מהפועלים הרומנים בארץ". בינתיים, ברומניה, כולם מכירים את מילות השיר אבל לא ממש מבינים אותן.

בהכנת הכתבה השתתפו:

כתב: אילן לוקאץ'
עריכת וידאו: רותם גרוס
תחקיר: יעל אוסטרייכר
צילום: אלי בוקר
צילומי השלמה: דביר ולצ'ר, אורן ביין, זיו בניונסקי, דני שיוביץ
גרפיקה: עידן ניצן, שגיא בר-און

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק