אחרי 15 שעות טיסה ושני כדורי שינה מלוס אנג'לס, איילת זורר מאוד רוצה להשוויץ על תפקידה החדש כאמו של סופרמן, בעיבוד המחודש לסרט המקורי.

זורר, כמו כל המעורבים בסרט שתקציבו 175 מיליון דולר, חתומה על הסכם סודיות נוקשה שאוסר עליה לדבר על הצילומים המתקיימים כעת.

בסרט "סופרמן" המקורי משנת 1978, תפקידה של האם מסתכם בסצנה אחת של חמש דקות מול אביו של סופרמן, אותו שיחק במקור מרלון ברנדו. בסרט החדש יהיה זה ראסל קרואו, ותפקידה של זורר כאמא של סופרמן יהיה משמעותי הרבה יותר.

"שפילברג פתח לי את הדלת לקריירה שיש לי היום"

לפני כשבועיים הייתה זורר בהכנות האחרונות לקראת ביקור ראש השנה המשפחתי בישראל, אבל אז צלצל הטלפון ועל הקו היו מפיקי הסרט שביקשו ממנה להחליף את השחקנית ג'וליה אורמונד, אשר לוהקה ברגע האחרון ועזבה.

"זה קרה ברגע האחרון, ולמעשה קרה נס מבחינתי. אין לי מושג למה, וזה לא מעסיק אותי", אומרת זורר ומשתפת בזיכרונות הילדות שלה מהסרט "סופרמן" המקורי כשיצא לאקרנים שהייתה בכיתה ו': "זה היה סרט שראינו עם הבנים, כמובן שאני זוכרת את מרלון ברנדו ואת החליפה הכחולה".

"חייבת לשפילברג את הקריירה" (צילום: חדשות 2)
"חייבת לשפילברג את הקריירה" | צילום: חדשות 2

הפעם הראשונה ששיחקה זורר בסרט הוליוודי הייתה ב"מינכן" של הבמאי סטיבן שפילברג. גם השנה כמדי ראש השנה התקשרה אליו כדי לאחל שנה טובה. "הוא פתח לי את הדלת הקריירה שיש לי היום, ועל זה אני מודה לו", היא מספרת.

"עברה עליי שנה מלאה ב'כמעטים'"

דווקא אחרי התפקיד הראשי מול טום הנקס בסרט "מלאכים ושדים", השנה עברה על זורר בתחושת החמצה. "זו הייתה שנה מלאה ב'כמעטים', אמנם 'כמעטים' נעימים, אבל עדיין כמעט".

בין הצילומים לסרט החדש, הגיעה זורר ל-72 שעות לדגמן בתצוגת האופנה של רשת האופנה "גולברי" בקיסריה. בקרוב היא צפויה לחזור ללוס אנג'לס כדי לטפל בבנה החדש - סופרמן כמובן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק