השחקנית לוסי דובינצ'יק העלתה הלילה (שני) סטטוס בחשבון הפייסבוק שלה בו עדכנה את חבריה ועוקביה על מצבה: "נסתרות דרכי האל", כתבה דובינצ'יק והוסיפה: "השיקום בעיצומו בזכות הצוות המדהים של איכילוב. בקרוב נדבר כולנו בפרטי. תודה על הפרחים, האהבה, המתנות ובעיקר האהבה והתפילות שהערפתם עלי. love you all".

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מוקדם יותר פורסם כי מצבה של דובינצ'יק השתפר והיא שוחררה מהיחידה לטיפול נמרץ ועברה להמשך טיפול במחלקה האורתופדית. בהודעה שהוציאה לאחר השחרור מטיפול נמרץ נכתב: "אני מודה לכולם על האהבה והתמיכה שאני מקבלת. זה מרגש ומשמח אותי בימים קשים אלו ונותן לי כוחות להמשיך החלמה ושיקום".

"ארזה את תכולת ביתה". דובינצ'יק (צילום: Moshe Shai/FLASH90)
דובינצ'יק. "love you all" | צילום: Moshe Shai/FLASH90

אחותה של דובינצ'יק, שני, סיפרה לחדשות 2 אתמול כי אחותה אמנם עדיין סובלת מכאבים, אך מצבה משתפר מיום ליום. "אנחנו מדברים איתה, בעיקר מנסים להגיד לה שהכל בסדר", סיפרה שני דובינצ'יק. "היא שאלה אותי מה מפרסמים ואמרתי לה שלאף אחד לא ברור מה קרה. אני מודעת למה שאנשים אומרים, אני גם קוראת ורואה, אין לי תשובה אחרת להגיד. לא שאלנו אותה יותר מדי שאלות, לא כל כך מעניין אותנו כרגע, זה לא משנה פשוט".

בשבוע שעבר נפלה דובינצ'יק מחלון דירתה בקומה הרביעית ואושפזה בבית החולים כשהיא במצב אנוש, מורדמת ומונשמת. למרות השיפור במצבה עדיין לא ברור גם עכשיו מתי תשוחרר מבית החולים.