זה כבר הפך להיות הטרנד החם ביותר בקרב בני נוער בישראל: תיכוניסטים שחוגגים את סיום הלימודים מחליפים את הלימוזינות המפוארות והבגדים היקרים - במועדוני לילה ובחוטיני שיורד מהר מאוד.

אחרי ששמענו על ההרפתקה השנויה במחלוקת של בוגרי התיכונים בשרון ובראש העין עם חשפנים וחשפניות במסיבת הסיום, עכשיו מגיע תורם של הצעירים באשקלון לפרוק כל עול - והם אף לא מתביישים לפרסם באינטרנט את התמונות וקטעי הווידאו של החוויה המפוקפקת.

זה קרה לפני כשבועיים במועדון "השגרירות" בתל אביב. בוגרי תיכון אורט ע"ש הנרי רונסון הזמינו חשפן וחשפנית, כפי שחשף ליאור אבני מהמקומון "זמן דרום", על מנת להפוך את האירוע לבלתי נשכח. במהרה התלהטו היצרים וההורמונים הגועשים ממילא התקשו לעמוד מנגד לנוכח האטרקציה.

כפי שרואים בסרטון שהופץ באתר שיתוף הקבצים יו- טיוב, חגגו בני הנוער קצת יותר מדי ופרקו כל עול. בשיא הערב הפשיטה החשפנית את אחד התלמידים עד לתחתוניו, נשכבה עליו והשניים דימו אקט מיני, בזמן שחבריו של ה"כוכב" מריעים ומעודדים.

גם הבנות לא נשארו חסרות מעש. תלמידה נועזת הסכימה לעלות על הבמה ורקדה עם החשפן שנשאר בלבוש תחתון בלבד. הערב כבר הוסר קטע הווידאו החושפני מהרשת - אולם הזיכרונות, כך סביר להניח, יישארו עם החוגגים לפחות עד לגיוס.  

נכון לשעת פרסום הכתבה, ממשרד החינוך טרם התקבלה תגובה לידיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עוד בנושא:

ראש העין: תלמידים חגגו את סיום הלימודים עם חשפנית

תיכוניסטים בשרון צפו במופע סטרפטיז ולא מתחרטים