חשיפת הרגעים האינטימיים, זהו הסיוט של כל נערה. את הסיוט הזה עוברות מדי יום עשרות נערות, שהוסרטו על ידי בני זוגן או צולמו בהזדמנויות שונות במצבים אינטימיים גם ללא ידיעתן - ותמונותיהן מופיעות לעיני כל באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

באתר האינטרנט עליו שמנו את הדגש, מופיעים מאות סרטונים עם עשרות אלפי צפיות של אותן נערות ונשים ישראליות. האתר הפך כה פופולרי, עד שעלה למקום הראשון בתוצאות בגוגל, גם כאשר משתמשים במילת חיפוש תמימה, כאלה שילדים משתמשים בה על בסיס יומיומי.

הבת שלי רוצה להתאבד

"מילדה חברמנית שנמצאת כל הזמן איתנו בסלון, היא הפכה לילדה שמסתגרת כל היום בחדרה", כך סיפר רב לנערה בת 16 שסרטון המתעד אותה מקיימת יחסי מין - עלה לרשת. "היא לא סיפרה לי שהם שכבו אלא רק שהיו בחדר והתנשקו והוא צילם אותה. נכנסתי לאתר ונדהמתי - ראיתי את בתי באמצע אקט מיני סוער", הוסיף, "זה ממש אונס פומבי".

האב סיפר על מצבה הנפשי של הילדה. "ניסינו טיפול פסיכולוגי, אבל כל אנשי המקצוע אמרו שבת שלי לא מתקשרת איתם כי היא לא רצתה טיפול. היא הפסיקה ללכת לבית הספר, וכל בוקר כשאנחנו אומרים לה בוקר טוב, היא שואלת אותנו למה היא קמה בכלל".

בנוסף לסרטון הזה, גילינו סרטון שמסתובב ברשת, בו נראית ילדה בת 13 באמצע קיום יחסי מין עם נער בן 14. "זה עלה לפייסבוק, ומסתובב בטלפונים הסלולרים של הבנים", סיפר שתלמיד שטוען שלמד עם הילדה בבית הספר, "הבנות מתרחקות ממנה והיא עברה בית ספר. אמרו שהיא גם רצתה להתאבד", טען.

המשטרה: האחריות בידי ההורים

ח"כ ליה שמטוב זועמת על הקלות בה פועלים האתרים. "לא צריך כאן חקירה מסובכת, פשוט לסגור את האתרים הללו וכל אתר אחר שנותן יד לתופעה הזו".

בהנהלת האתר מסרו בתגובה כי הם לא יכולים למנוע את העלאת הסרטונים. "נכנסים אלינו אנשים אלמונים, אך בכל מקרה אנו אוסרים על העלאת תכנים פדופילים. אנו מסירים מהאתר כמויות עצומות של סרטונים מדי יום".

במשטרה אמרו כי הם מטפלים במספר תיקים העוסקים בנושא, חלקם בנושאי סחיטה באיומים שהפעילו נערים על נערות שתועדו. "האחריות היא קודם כל בידי ההורים", סיכמו במשטרה.