מרגש: שני אביגל, אמו של עידו אביגל ז"ל בן החמש שנהרג במהלך מבצע "שומר חומות" כתוצאה מפגיעת רקטה ישירה בחלון הממ"ד בביתם בשדרות, והיא נפצעה - ילדה הלילה, יום העצמאות (בין רביעי לחמישי) בן בלידה טבעית בבית החולים שיבא תל השומר. הברית של הרך הנולד צפויה להיות ביום השנה למותו של עידו - ה-12.05.

מצלמת חדשות 12 ליוותה את שני ומשפחתה בשנה האחרונה. אחרי הטרגדיה שפקדה את המשפחה, הגיע רגע של אושר - ושני נכנסה להיריון. הרופא שלה הסביר שהפגיעה שעברה – מעמידה את ההיריון בסיכון משמעותי, והוא יכול היה להסתיים בניתוח קיסרי. גם אחותה עדי מצפה לילד – והן עברו את ההיריון ביחד.

בפברואר האחרון, היא הגיעה לבית הקברות כשבידה בלון עם הספרה 6, גילו של עידו – אם היה בחיים. "יש לי שתי אפשרויות להסתכל על זה", ניסתה להסביר את הסיטואציה הבלתי נתפסת. "כשיצאנו מכאן, אסף אמר לי: "זה הבילוי העיקרי עכשיו: יום הזיכרון, אזכרה, ימי הולדת". אמרתי לו: "לא, לא.'יש לנו 364 ימים בשנה להרגיש את הכאב הזה בכל הגוף. ומרגישים אותו. יש לי יום אחד בשנה לחגוג את החיים שלו".

עוד סיפרה: "הייתי בטוחה שאראה אותו עולה לכיתה א', עם תיק על הגב. אז מבחינתי, שום דבר לא מובן מאליו. מבחינתי זה הדיסוננס בין הילד שנלקח ממני והילד שקיבלתי". 

ראש הממשלה בנט בירך את אביגל להולדת הבן, וכתב בטוויטר: "מאחל מזל טוב, נחת והמון אושר לשני אביגל, אימו של עידו אביגל ז"ל, שילדה בשעה טובה בן, ביום העצמאות למדינת ישראל".