מוסיף להיות קשה מאוד מצבו של החתן בן ה-34 שנפל אמש (ראשון) מגובה רב במהלך הריקודים בחתונתו שנערכה באולמי "אחוזה" במודיעין. מבית החולים שיבא-תל השומר נמסר כי הרופאים נאבקים על חייו. "הרימו את החתן על השולחן ובשלב מסוים הוא כנראה איבד את שיווי המשקל שלו, ונפל על החלק האחורי של הראש מגובה של יותר משלושה מטר", סיפר הרב יהודה מייזליק שמלווה את החתן בשנים האחרונות.

"הוא איבד את ההכרה והסאונדמן, שהוא פרמדיק בכיר במד"א, העניק לו טיפול ראשוני והוא ממש הציל אותו. אחרי 20 דקות פינו אותו", הוסיף לספר הרב מייזליק. "הייתה המולה בחתונה, צרחות. הוא בחור מדהים, רואה חשבון מוצלח שחיכה הרבה מאוד זמן להתחתן".

רמי, בעל אולם האירועים "אחוזה" במודיעין שבו התרחשה התאונה המצערת, שחזר ל-N12 את שאירע: "ב-11 ורבע בערב החברים של החתן רקדו ברחבה והם אספו שולחן והעלו את החתן והרקידו אותו על השולחן, ולצערנו החתן נפל. הזמינו אמבולנס והבהילו אותו לבית החולים".

"יש עניין לשמח חתן וכלה אבל פה משהו 'התפקשש'", ציין רמי. "כולנו תקווה שבאמת החתן יחזור לאיתנו. רפואה שלמה".

בעל התזמורת שניגנה בחתונה פרסם סרטון שבו הוא קורא להפסיק עם המנהג של הרמת חתנים על שולחנות. "היום במהלך החתונה שהיינו בה הרימו את החתן על שולחן והוא נפל מגובה 3 מטר והוא מורדם ומונשם בבית חולים כרגע", הוא סיפר על רגע התאונה. "מצאתי את עצמי במקום להיות בקטע של התזמורת – בכובע השני שלי. זה היה נורא ואיום. הצעקות של הכלה לא יוצאות לי מהראש, ושל ההורים שלו".

הוא הוסיף: "אנחנו מקבלים על עצמנו כל חברי התזמורת, ואני מצפה שגם שאר חברי התזמורות, כל פעם שאנו רואים שמרימים את החתן על שולחן או כיסא לעצור את המוזיקה ופשוט לדאוג שהחתן ירד. אין סיבה שחתונה תיגמר ככה. זה פשוט מזעזע, זה לא יוצא ממני. אין שום סיבה שנסיים ככה. די לדבר הזה. מטורף".

ד"ר ציון זיבלי, מנהל מחלקת נוירוכירורגיה במרכז הרפואי שיבא, עדכן על מצבו הרפואי של החתן: "אתמול בשעות הערב התקבל בבית החולים בחור בעשור השלישי לחייו, לאחר נפילה מגובה. בוצעה הערכה ראשונית מהירה ונמצא שהוא סובל מחבלה מוחית קשה. הוא מורדם, מונשם ומטופל במחלקה לטיפול נמרץ והצוות נלחם על חייו בשעות אלו".