הבוקר (חמישי) מת מפצעיו בבית החולים אחמד עואודה ז"ל, שנפגע בתאונת הדרכים הקטלנית שאירעה בשלישי בלילה בכביש 77 ממחלף ישי לזרזיר. בתאונה נפגעו 14 בני אדם, ביניהם פיראס עואודה ויוסף נעסה ז"ל מכפר כנא, שהיו חברים קרובים של אחמד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חבר של שלושת ההרוגים שיתף את N12 בתחושות הקשות בעקבות מותם: "הם היו שלושה חברים שכל הזמן בילו ביחד. כל הכפר באבל, אנחנו לא מאמינים שזה קרה. במיוחד כשהם לא האשמים בתאונה אלא פשוט היו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון".

ד"ר יוסף עואודה, ראש מועצת כפר כנא וקרוב משפחה של ההרוגים, אמר: "אבדה קשה, אנו תומכים במשפחות. מדובר באובדן קשה ליישוב ובכלל, צעירים אהובים, שעזרו להורים ולמשפחות שלהם. כל זה קורה בתקופה קשה בכבישים, שגבו מתחילת השנה את חייהם של 108 הרוגים".

זירת התאונה בכביש 77 (צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה)
זירת התאונה בכביש 77 | צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה
תאונת דרכים בכביש 77 (צילום: מד"א)
צילום: מד"א

בעקבות מותו של אחמד עואודה, משפחתו החליטה היום לתרום את איבריו ללא היסוס. מוראד עואודה, קרוב משפחה של קורבנות התאונה, סיפר ל-N12 על החלטת המשפחה לתרום את איבריו: "בצעד אנושי ובלי להסס החליטה המשפחה לתרום את איבריו. אני הגעתי לזירת התאונה וזה היה מחריד. אני פונה לכל הנהגים פשוט לחשוב על המשפחות, על הילדים, על הצעירים ועל האימהות".

בתאונת הדרכים הקשה בה נהרגו השלושה, נפגעו 14 בני אדם. כולם פונו על ידי כוחות מד"א לבתי החולים רמב"ם, כרמל והעמק. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי משאית התנגשה במכונית פרטית, מה שהוביל לתאונת שרשרת.