רוכב אופנוע בן 19 נהרג הלילה (בין רביעי לחמישי) לאחר שהחליק עם האופנוע שלו סמוך למחלף השלום בכביש 20 לכיוון צפון. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו אותו ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו במקום. שעות אחר כך, גבר כבן 40 התנגש עם רכבו בעץ בבת ים ומותו נקבע במקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

פרמדיקית מד"א, נעמה קרמניאן והחובש שמעון פנחס שהגיעו למקום, סיפרו שמצאו אותו מוטל על הכביש. "הפצוע שכב על הכביש במרחק של עשרות מטרים מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה", מסרו. "ביצענו בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

זירת התאונה בבת ים (צילום: מד"א)
זירת תאונת הדרכים בה נהרג גבר כבן 40 בבת ים | צילום: מד"א

שעות בודדות לאחר מכן, אירע מקרה דומה. גבר כבן 40 התנגש עם רכבו בעץ ברחוב הקוממיות בבת ים וצוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום. חובש מד"א דניאל גיאת והפרמדיק סהר מסס סיפרו: "הרכב היה מפורק לגמרי וחלקיו היו פזורים על הכביש לאורך מטרים רבים. הפצוע שכב בתוך הרכב כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות בשטח אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

לפני כשבוע נהרג רוכב אופנוע בן 20 לאחר שהתנגש בעוצמה בתחנת אוטובוס בחיפה. בדומה למקרה הנוכחי, גם כאן מצאו הפרמדיקים את האופנוע במרחק רב מאותו אדם, וקיר הזכוכית של תחנת האוטובוס מנופץ לגמרי. כוחות הרפואה איתרו אותו כשהוא במצב אנוש, אולם נאלצו לקבוע את מותו זמן קצר לאחר מכן.