הרשתות החברתיות סערו היום (שלישי) לאחר שסרטונים שבהם נראה תינוק מוחזק ביד אחת על ידי אביו הופצו. המשטרה פתחה בחקירה בחשד להתעללות והתלונה מטופלת: האב נעצר אמש לחקירה, וגם האם הובאה היום לחקירה. במשטרה הדגישו: כי במקביל לחקירה הועבר דיווח לגורמי הרווחה, "ומבוצעות כלל הפעולות הנדרשות על מנת להבטיח את שלומו ובטחונו של הפעוט".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עדיין לא ברור מה המעשים שבגינם חשודים ההורים, אולם התגובות ברשת לא איחרו לקבוע: "זה התעללות וזה פלילי! וזה ממש לא עניין של 'חוסר ידע, הוא רק זקוק להדרכת הורים'. החלאה נראה טיפוס מסוכן שמכור להעלאת סרטונים ומקריב את תינוקו חסר הישע על מזבח הלייקים".

בסרטונים שהופצו, ניתן לראות אב מחזיק ביד אחת את תינוקו הבוכה כשהוא הולך ברחבי הבית ואומר לו "תגיד לאבא אני רעב, תגיד, תגיד". בסרטון אחר שהופץ ברשת החברתית טיקטוק, נראה הפעוט עם בטנו על הרצפה, כשהוא בוכה ומנסה לזוז, וברקע נשמעים ככל הנראה הוריו שמעודדים אותו להתקדם. אולם, בשלב מסוים הוא מתהפך על הגב ובוכה. במשטרה אמרו כי האב נחקר אתמול בערב, ובמהלך היום או מחר האם צפויה להיחקר גם היא. עוד אמרו במשטרה כי הם ימצו את כל הבדיקה כולל עירוב של הגורמים המקצועיים הרלוונטיים.

התגובות ברשת בחלקן היו נחרצות וקבעו כי מדובר בהתעללות לכל דבר. "אלוהים ישמור! לא נשמתי! מי זה הדפוק הזה??? ואיך המשטרה והרווחה לא מעורבות בזה?", כתבה אחת המגיבות. "הוא ממש מסכן את התינוק שנראה שרק נולד", כתב מגיב נוסף, "רווחה? מישהו? משהו?".

מנגד, היו כאלה שלא הבינו על מה כל המהומה סביב הסרטונים וטענו כי ייתכן ומדובר בהורים צעירים שלא יודעים כיצד לנהוג עם התינוק שזה עתה נולד. "סליחה על הבורות.. אם הילד מהבטן עובר לגב לבד (נכון שיש בכי כי זה קצת לא מצב נוח להם).. מה הבעיה בזה?", שאל אחד המגיבים. מגיבה אחרת כתבה "צריכים הדרכת הורים דחוף!!! אין להם ידע. אבל מפה להגיד התעללות? הגזמתם ממש".